anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wznowienie dyskusji

MAMY ROZWIĄZANIE!
Agent555
#17 Koryfeusz#

Poprosiłem doradcę o ponowne wznowienie dyskusji. Była idmowa, W szczególnych przypadkach może być wznowiona dyskusja  przez doradcę. Przynajmniej taka odpowiedź kiedyś uzyskałem przez pracownika allegro.

 

Chce ta sprawę załatwić poprzez dyskusję.

Allegro w żaden sposób nie chce mi pomóc, pisza że są bezpieczne zakupy na allegro, nie sądzę żeby tak było, skoro serwis nie chce pomóc.

W takim razie pozostaje mi tylko naprawić przedmiot na własny koszt, już dzwoniłem do serwisu który się tym zajmuje , dostałem odpowiedź że naprawia mi to, 

 

Brawo allegro ,nie wierzcie że allegro zawsze wam pomoże bo tak nie jest.

Jutro przedmiot dostarczę do serwisu, tylko szkoda że będę musiał zapłacić z własnych pieniędzy

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
kostas11
#21 Demiurg#

@Agent555 co ma dyskusja do reklamacji ???  kupiłeś od firmy udaj się do rzecznika, kupiłeś od prywatnego postrasz sądem, jak tu czy tu nic nie wskórasz polubownie udaj się do sądu 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Agent555 czy możesz podać numer zamówienia, do którego była założona dyskusja. Nie zawsze Doradca może wznowić dyskusję. Czasami z przyczyn technicznych jest to niemożliwe. Podaj proszę więcej szczegółów, a będę mogła sprawdzić co się stało.
@kostas11 ma rację i aby złożyć reklamację sprzedającemu nie potrzebujesz dyskusji.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Agent555
#17 Koryfeusz#

Przed chwilą sprawdziłem , wcześniej nie sprawdzałem tego , już minął termin składania reklamacji.

Ok. więc naprawiam na własny koszt.

Przepraszam za klopot .

Dziękuję za odpowiedzi.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Agent555 ???  dwa lata lub rok ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów