anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ograniczenie zakupowe. Jeśli chcesz je usunąć, skontaktuj się z nami za pomocą formularza

tummy
#8 Zapaleniec#

Czy ktoś jest w stanie wyjaśnić skąd bierze się takie ograniczenie?

Allegro używam aktywnie od ponad 20 lat - a teraz coś takiego??? @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

xyz96
#21 Demiurg#

@tummy To ograniczenie dla tych, co dużo kupują i nie płacą. Skontaktuj się z Allegro przez formularz; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=8b463d9b-b539-4537-a631-a4b68c62582e&subjectId=43b3e84c-8... i Ci to zdejmą.

oznacz moderatorów

tummy
#8 Zapaleniec#

Co masz na myśli "nie płacą"?

Nie zdażyło mi się nie zapłacić - robię to natychmiast online + mam na koncie Allegro parę tysięcy PLN za sprzedany przedmiot.

Chyba zła diagnoza z Twojej strony.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@tummy Twoje konto nie jest zablokowane, więc ograniczenie zakupowe wynika z tego, że zostałeś dodany do czarnej listy u danego Sprzedającego.  Jest to spis klientów, którzy nie mogą kupować w ofertach konkretnego Sprzedawcy. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

tummy
#8 Zapaleniec#

Dlaczego miałbym zostać dodany do czarnej listy przez kogoś, od kogo nigdy niczego nie kupiłem i nie mieliśmy nigdy żadnego kontaktu?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@tummy Gdybyś był dodany do czarnej listy jakiegoś sprzedawcy, nie otrzymałbyś info od Allegro, że masz się kontaktować za pomocą formularza. Skontaktuj się i to wyjaśnij. Już kilka osób pisało tu o podobnym ograniczeniu, które zostało zdjęte natychmiast po kontakcie.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@tummy Możesz przesłać mi zrzut z tym komunikatem oraz ofertę przy okazji, której się on pojawił? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

tummy
#8 Zapaleniec#

1566FE5B-0706-44D0-89A7-CA1BEFC1A788.jpeg

oznacz moderatorów

tummy
#8 Zapaleniec#

Taka była odpowiedź po wypełnieniu formularza:

"Dzień dobry,

 

dziękuję Panu za wiadomość.

 

Bardzo dobrze, że Pan do mnie napisał - już wyjaśniam.

 

Nałożyliśmy ograniczenia ze względów bezpieczeństwa. Właśnie przekazałam zgłoszenie do zespołu, który zdejmie ograniczenie z Pana konta, dzięki czemu będzie mógł Pan bez przeszkód kupować. Proszę się nie martwić - najczęściej zajmuje to nie dłużej niż godzinę.

 

Jeżeli chciałby Pan zapoznać się z powodem tego działania, to zrobiliśmy to na podstawie artykułu 2.13b Regulaminu Allegro. Żeby nie musiał Pan szukać, podaję poniżej link do regulaminu:

 

https://allegro.pl/regulamin/pl

 

Mam nadzieję, że podobny problem nie wystąpi w przyszłości.

 

Jeżeli pojawiłyby się Panu dodatkowe pytania, proszę do mnie napisać - chętnie pomogę."

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@tummy Czyli mam rację, to nie czarna lista, tylko jakieś dziwaczne ograniczenie, które zostaje zdjęte zaraz po skontaktowaniu się.

oznacz moderatorów

tummy
#8 Zapaleniec#

Jak na razie, nie zostało zdjęte.

oznacz moderatorów