anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opóźniona przesyłka a aktywowana karta w dekoderze

marting85
#8 Zapaleniec#

Co w przypadku gdy nie otrzymałem przesyłka zgodnie z deklaracja na drugi dzień.  Zakup w czwartek,  planowana dostawą w piątek.  W niedzielę w dalszym ciągu nie mogę odebrać paczki.  A paczka dotyczy tunera z aktywowana karta której czas leci od momentu wysyłki.  Ważny tylko 30 dni.  

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

LEW433
#21 Demiurg#

Pytaj sprzedającego, jeżeli tak było w ofercie to masz prawo do reklamacji albo odstąpienia od umowy zakupu.

oznacz moderatorów

marting85
#8 Zapaleniec#

Tak było.  Natomiast jest też zapis że karta aktywowana, w związku z tym brak możliwości odstąpienia od umowy.  Ale dlaczego ja mam tracic kilka dni. Na to się nie zgadzam.  

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@marting85 podaj proszę numer tego zamówienia, ponieważ na koncie z którego piszesz nie widzę pasującego przedmiotu. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

marting85
#8 Zapaleniec#

Tak.  To jest z innego konta.  

Numer zamówienia: 9f9de040-b8c7-11ed-b9ec-f9da7fdc63a2

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@marting85 przykro mi, jednak w ofercie jest informacja, że przesyłka do wybranej metody dostawy może zająć 2 dni robocze, więc przesyłka powinna trafić do Ciebie jutro. Została nadana 2 marca 2023, tutaj link do śledzenia. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

marting85
#8 Zapaleniec#

Co zatem oznaczają 2 dni robocze.? Jeżeli zakup dokonany jest w czwartek o godzinie 8:00? Czy nie jest to czwartek i piątek? Jeśli nie to rozumiem że paczka ma być jutro w Paczkomacie maksymalnie o godzinie 8:00?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@marting85 godzina dostawy zależy od pracy przewoźnika w tym dniu, nie jestem w stanie określić do której godziny zostanie ona umieszczona w Paczkomacie odbiorczym. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:109808341
#12 Orędownik#

@marting85  co nagle to po diable. trzeba bylo kupic w niedziele i... dzien roboczy zwykle jest liczony po dniu zakupu.

oznacz moderatorów

marting85
#8 Zapaleniec#

No dla mnie informacja "kup do 11,  dostawa jutro" oznacza że jutro tj.  Piątek,  max sobota mogę odebrac paczkę,  a nie poniedziałek, po to kupione w czwartek z samego rana żeby w weekend moc już oglądać...  🙂 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli nie są spełnione warunki oferty to masz prawo żądać rekompensaty, albo zrezygnować z zakupu.

oznacz moderatorów

Client:109808341
#12 Orędownik#

@marting85       sobota to nie jest dzień roboczy 😉

I niestety...do takich zapisów (odnosnie dostawy) trzeba podchodzic z dużąąąąąą rezerwą.

I...moja mała rada. Nie kupuję tego typu towaru jak nie mam mozliwosci aktywacji we wlasnym zakresie.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@marting85 w zakładce dostawa masz sprecyzowany czas wysyłki i czas dostawy.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@marting85 my w firmie mamy ustawione paczkomaty na 11 a kuriera na 13 z wysyłką tego samego dnia. Allegro wyświetla dla kupujących tylko kup do 13 dostawa jutro. Tylko, że ludzie nie wiedzą, że muszą wybrać kuriera żeby tak było.

oznacz moderatorów

marting85
#8 Zapaleniec#

Hej.  To powiedz mi co wg Ciebie oznacza w ciągu 2 dni roboczych.  Bo dla mnie jeżeli zakup zrobiony w czwartek o 8 :00 to w poniedziałek max 8:00 powinienem moc odebrać paczkę.  Bo w innym przypadku wg mnie nie są spełnione warunki oferty. Z góry dzięki i pozdrawiam.  

oznacz moderatorów