anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

opcja DOPŁAĆ w aplikacji allegro (Android)

MAMY ROZWIĄZANIE!
sk00ter
#7 Wielbiciel#

Logując się do serwisu Allegro przez przeglądarkę opcja "dopłać" jest widoczna.

W aplikacji tej opcji nie ma.

Ktoś coś?

(wersja aplikacji 6.34.0)

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@sk00ter Nie jest to błąd. Obecnie dopłacić można tylko z poziomu przeglądarki. Nie wykluczamy jednak, że w przyszłości się to zmieni.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@sk00ter Nie ma takiej możliwości w telefonie

oznacz moderatorów
sk00ter
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za informacje.

Opcja "dopłać" jest bardzo przydatna więc nie widzę powodu żeby jej nie było w aplikacji. Skoro jest takie "ciśnienie" na obsługę serwisu mobilnie to apka powinna być w pełni funkcjonalna w porównaniu do www.

Bardzo dziękuję za odpowiedzi i cieszę się, że można tu uzyskać pomoc ale - jako nadworny smerf maruda - nie rozumiem polityki allegro w kwestii pomocy/kontaktu.
Tzn. rozumiem że utrzymanie infolinii czy nawet czatu to koszty - ale tak duży portal chyba byłoby stać na lepsze - bardziej bezpośrednie formy pomocy niż "społeczność".

Ale jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam
TomaszS

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@sk00ter Można się z nami skontaktować na wiele sposobów. Społeczność jest tylko jednym z nich. Jeśli wybierzesz formularz kontaktowy, możesz napisać wiadomość, zamówić rozmowę telefoniczną, pisać na czacie lub przez WhatsApp.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
sk00ter
#7 Wielbiciel#

Bardzo dziękuję! O to właśnie mi chodziło. W takim razie wszystkie moje marudzenia i zarzuty w stronę allegro tracą sens bezapelacyjnie 🙂
Przepraszam i zwracam honor!

Jeszcze tylko jedna prośba - ja na prawdę szukałem tej wskazanej podstrony z kontaktami dłuższą chwilę i nie mogłem znaleźć - i co gorsza nadal nie wiem jak na nią trafić samodzielnie klikając od głównej strony allegro.pl

Proszę mi wskazać gdzie kliknąć poczynając od głównej www.allegro.pl?

Będę dozgonnie wdzięczny 🙂

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@sk00ter Bezpośredni link to https://allegro.pl/pomoc/kontakt aczkolwiek bezpośredniego linka z głównej czy z pomocy to do tego nie uświadczysz (trzeba się doklikać do wysyłania formularza, czyli przejść przez artykuły pomocy, które nie rozwiązały Twojego problemu). Dlatego też wrzuciłem sobie to w zakładki (co i Tobie radzę), co by nie stresować się w przyszłości😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów