anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

opcja DOPŁAĆ w aplikacji allegro (Android)

MAMY ROZWIĄZANIE!
sk00ter
#7 Wielbiciel#

Logując się do serwisu Allegro przez przeglądarkę opcja "dopłać" jest widoczna.

W aplikacji tej opcji nie ma.

Ktoś coś?

(wersja aplikacji 6.34.0)

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@sk00ter Nie jest to błąd. Obecnie dopłacić można tylko z poziomu przeglądarki. Nie wykluczamy jednak, że w przyszłości się to zmieni.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@sk00ter Nie ma takiej możliwości w telefonie

oznacz moderatorów
sk00ter
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za informacje.

Opcja "dopłać" jest bardzo przydatna więc nie widzę powodu żeby jej nie było w aplikacji. Skoro jest takie "ciśnienie" na obsługę serwisu mobilnie to apka powinna być w pełni funkcjonalna w porównaniu do www.

Bardzo dziękuję za odpowiedzi i cieszę się, że można tu uzyskać pomoc ale - jako nadworny smerf maruda - nie rozumiem polityki allegro w kwestii pomocy/kontaktu.
Tzn. rozumiem że utrzymanie infolinii czy nawet czatu to koszty - ale tak duży portal chyba byłoby stać na lepsze - bardziej bezpośrednie formy pomocy niż "społeczność".

Ale jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam
TomaszS

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@sk00ter Można się z nami skontaktować na wiele sposobów. Społeczność jest tylko jednym z nich. Jeśli wybierzesz formularz kontaktowy, możesz napisać wiadomość, zamówić rozmowę telefoniczną, pisać na czacie lub przez WhatsApp.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
sk00ter
#7 Wielbiciel#

Bardzo dziękuję! O to właśnie mi chodziło. W takim razie wszystkie moje marudzenia i zarzuty w stronę allegro tracą sens bezapelacyjnie 🙂
Przepraszam i zwracam honor!

Jeszcze tylko jedna prośba - ja na prawdę szukałem tej wskazanej podstrony z kontaktami dłuższą chwilę i nie mogłem znaleźć - i co gorsza nadal nie wiem jak na nią trafić samodzielnie klikając od głównej strony allegro.pl

Proszę mi wskazać gdzie kliknąć poczynając od głównej www.allegro.pl?

Będę dozgonnie wdzięczny 🙂

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@sk00ter Bezpośredni link to https://allegro.pl/pomoc/kontakt aczkolwiek bezpośredniego linka z głównej czy z pomocy to do tego nie uświadczysz (trzeba się doklikać do wysyłania formularza, czyli przejść przez artykuły pomocy, które nie rozwiązały Twojego problemu). Dlatego też wrzuciłem sobie to w zakładki (co i Tobie radzę), co by nie stresować się w przyszłości😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów