anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

opcje 'raty zero' zniknely

riv_mc
#7 Wielbiciel#

w kiplu obserwowanych przeze mnie aukcjach jeszcze niedawno widniala zachecajaca opcja 'raty zero.
dzis przegladajac obserwowane i nie tylko zauwazylem, ze zerowe raty zniknely z tych wlasnie aukcji, pozostaly jedynie przy przedmiotach nowych od 'zawodowych' sprzedawcow...

czy mozna wystapic do Sprzedajacego / Sprzedajacych z prosba o wlaczenie tej opcji?
czy to dla nich jakis klopot / koszt?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

fonex_pl
#10 Popularyzator#

Sprzedający nie uruchamia rat 0. Jest to usługa/promocja serwisu Allegro i to Allegro decyduje o warunkach formy płatności raty zero, a więc to od Allegro zależy, jakie oferty objęte są tym programem.

___________________________________________________________
FONEX - monitoring, alarmy, domofony i wideodomofony
oznacz moderatorów

pogotowie-it
#13 Ambasador#

@riv_mc 

Raty 0% nie są uzależnione od sprzedających tylko od Allegro i pojawiają się okresowo i  to dla przedmiotów powyżej jakieś wartości.

oznacz moderatorów

riv_mc
#7 Wielbiciel#

z ta wartoscia to chyba niekonieczine. widzialem raty zerowe przy drobnych urzadzeniach za 200 zl a zniknely z uzywanych sprzetow po 1-2-3 tys. 😕

oznacz moderatorów

pogotowie-it
#13 Ambasador#

@riv_mc 

Przedmiot za 200 PLN to nie jest drobna kwota 😛

Myślę, że taka opcja pojawia się przy wartości powyżej 100 PLN.

Zgadza się? @_HolaOla_

oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@pogotowie-it @riv_mc jakby co to tutaj znajdziecie więcej szczegółów na temat "kiedy są raty, a kiedy ich nie ma".

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów

pogotowie-it
#13 Ambasador#

@msniezek 

Dzięki. Rat wolę unikać, ale może przyda się kiedyś na przyszłość 😉

oznacz moderatorów

riv_mc
#7 Wielbiciel#


tak, te informacje juz sczytalem, niemniej powtorze raz jeszcze, zaskoczyl mnie fakt, ze jeszcze 7-10 dni temu przy pewnych aukcjach obserwowanych przeze mnie widniala opcja 'raty zero', stad tez zastanawialem sie nad nimi i dlatego tez zaklikalem obserwowanie.
po wejsciu w tym tyg na allegro i swoje obserwowania okazalo sie, ze zadna z nich juz nie oferuje takiej mozliwosci.
tak jakby serwis chcial wycofac sie z tej uslugi np. dla sprzetow uzywanych, mimo ich niemalej ceny.
a zastanawialem sie nad ciekawymi - dzieki tym ratom - ofertami ze sprzetem foto.

oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@riv_mc nc mi o tym nie wiadomo, ale sprawdzilibyśmy to, znając numer przykładowej oferty.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów

riv_mc
#7 Wielbiciel#

8824739667

oznacz moderatorów

riv_mc
#7 Wielbiciel#

8785162501

oznacz moderatorów