anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

opinie jak sprawdzić

djmano
#8 Zapaleniec#

Gdzie mam zapytać (sprawdzić) o wiarygodność sprzedającego, kiedy nie ma w jego profilu od kilku lat obecniości na allegro żadnej opinii.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@djmano Jeśli oferta sprzedającego budzi Twoje wątpliwości, najlepiej u niego nie kupuj. Jednocześnie pamiętaj, że jeżeli zdecydujesz się na zakup i pojawi się problem z dostępnością towaru lub jego zgodnością z opisem, będziesz mógł skorzystać z Allegro Protect.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@djmano Zatrudnić detektywa?😁

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@djmano nie wszyscy sprzedawcy sprzedają regularnie , oceny są usuwane po roku od ich wystawienia przez klientów , napisz wiadomość do sprzedawcy , jak odpowie szybko i rzeczowo możesz podjąć decyzję zakupu niemniej jako klient w przypadku komplikacji jesteś chroniony przez portal .

oznacz moderatorów

djmano
#8 Zapaleniec#

Chyba seria nawarstwiających problemów się powiększa. Kupiłem przedmiot u sprzedawcy który kilka godzin później został zablokowany przez allegro, po kilku godzinach na moją interwencje odpisał, że przeddmiot będzie wysłany w ciągu 3 dni. Niby wszystko normalnie, ale użytkownik ma zablokowane konto. Brak kontaktu telefonicznego czy to oszust?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zablokowane konto nie zwalnia spzredajacego z wysłania towaru, nie wyśle otwórz dyskusję>odzyskasz towar albo kasę.

oznacz moderatorów