anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oszustwo na grę mmo

Bea8a
#7 Wielbiciel#

No witam,

 

Kupiłem konto, w grze komputerowej online mniejsza o tytuł. Zapłaciłem, dostałem to konto, nie dość że tytuł aukcji nie podchodzi pod to co jest na prawdę, zdjęcia są w ogóle z innej wersji gry i sprzedający zataił przede mną fakt że konto było banowane, i uczestniczyło w kupowniu przekazywaniu kradzionego golda wyszło to już po zakupie. W ogole no allegro, towar nie zgodny z opisem aukcji, zdjecia innej wersji gry halo? Sprzedający wyśmiewa mnie na facebook'u gdzie prowadzilismy konwersacje od poczatku, a dlaczego? Bo chce zwrotu. Zaproponowałem że oddam konto w stanie nienaruosznym i ba, z wykupiony premium i walutą którą tam dałem gratis gdyż nie odpowiada mi karane konto w tym niezgodne z opisem, i że było lewe złoto na postaci. Z miłego człowieka przeistoczył się w bestie, zaczeły sie farmazony głupie gadki, jestem dzień po kupnie, otworzyłem spór i mam... zero pomocy z żadnej strony. Jestem na allegro 10 lat, mega aktywnie korzystam z allegro, i nigdy nie mialem problemu ze zwrotami, lecz jak widac kazdy polozyl na mnie lache i na moje... 2900 zł. Sprzedający odmawia reklamacji z tytulu rękojmii, a policjant odradza sprawe cywilną gdyz konto mam, i odezwa sie gdy bedzie juz zablokowane. Ale co ja jestem, bez kasy, "bez konta" nie moge rozwijac konta bo nie mam pewnosci czy w ogole jeszcze je bede mial, allegro ma na mnie wysrane. Totalne 0 pomocy do tego, kolezka oczernia mnie publicznie na grupkach i pisze po ludziach ze jak sprawa na allegro sie skonczy to zbanuja te konto. Co zrobiłem zle? Chciałem miec konto takie jakie było wystawione? Nie wiem nie wyjme sobie z tylka drugich 3 tysiecy i drugiego konat nie kupie. Gdzie jest prawo? PROSZE POMOCY.

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23

pinkpink11
#12 Orędownik#

Zarówno reklamacja jak i odstąpienie od umowy wymaga oddania/odesłania produktu najpierw a później oczekiwanie na zwrot pieniędzy.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Reklamacja tak jeżeli tak zażąda sprzedajacy a wniosek POK już niekoniecznie!

oznacz moderatorów

Bea8a
#7 Wielbiciel#

I teraz do 6 nie mam ani kasy, ani najlepiej nie dotykac konta zeby oddac je w takim stanie w jakim je kupilem, kupa smiechu. Nie dosc ze konto na minie to jeszcze takie cyrki :D:D:D:D:D

oznacz moderatorów

cd-keye_pl
#11 Animator#

@Bea8a czy to nie przypadkiem Twój sprzedawca?

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupujących/pok/m-p/389962#M130479

Jeśli tak to może warto abyś tam też włączył się do dyskusji...

oznacz moderatorów