anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oszustwo

Client:101614946
#7 Wielbiciel#

Witam wczoraj ktoś ukradł konto na Messenger kuzynce mojej mamy i podszywał sie za nią prosił moją mamę o numer telefonu i kod weryfikacyjny do niby allegro moja mama wszystko podała. Co w tej sytuacji moja mama powinna zrobić ?

oznacz moderatorów
19 ODPOWIEDZI 19

LEW433
#21 Demiurg#

Pozmienialiście hasła? odzyskaliście konto?

oznacz moderatorów

Client:101614946
#7 Wielbiciel#

Tego czy ta kuzynka odzyskała to nie wiem chodzi o to że moja mama podała ten numer i kod i co w tej sytuacji zrobić 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Kod weryfikacyjny do ....a kasa nie zeszła?

oznacz moderatorów

Client:101614946
#7 Wielbiciel#

Kod weryfikacyjny do niby allegro a kasa jest

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Client:101614946  Bardzo interesujący temat ale poproszę o konkret :  czy mowa jest o koncie Messenger  czy o koncie Allegro ?

A jeśli już mowa o koncie kuzynki, kuzynki  mamy (ale nie twojej? )  to o jakim koncie - nicku jest mowa?

oznacz moderatorów

Client:101614946
#7 Wielbiciel#

Na Messenger ktoś podszywał się pod kuzynkę mamy i prosił ja o numer i kod z SMS a SMS jest od niby allegro 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Client:101614946   Kod sms jet potrzebny do dwustopniowego logowania, ale niekoniecznie od Allegro. Banki też wysyłają pytanie o kod sms. 

Ale żeby moderatorki - albo inni pracownicy Allegro mogli podjąć jakies działania to wypadało by napisać o jakie  konto Allegro się pytasz?  Podaj nick zainteresowanej kuzynki.

oznacz moderatorów

Client:101614946
#7 Wielbiciel#

Moja mama nie ma nawet konta na allegro 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

To o czym rozmawiamy?  O problemach mamy czy kuzynki ( oczywiście kuzynki mamy, nie twojej) ???

oznacz moderatorów

Client:101614946
#7 Wielbiciel#

Konto kuzynki mamy (nie mojej) 

Kuzynce skradli konto na Messenger osoba która skradła konto napisała do mojej mamy prosiła o numer telefonu i o kod weryfikacyjny i ta osoba pisała że niby moja mama wygrała loterie jakaś 

Kod weryfikacyjny był do niby allegro

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Client:101614946   To trzeba Sherlocka...   Konto kuzynki a kod mamy ??.   One mają wspólne konta?

Mama jesli podała swój kod dostepu niech natychmiast sprawdzi konto i pozmienia hasła dostępu, jeśli jeszcze nie jest za późno. Jęśli za późno i kasę skradli, to trzeba zgłosić na policję

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Do czego ten kod weryfikacyjny? sprawdź konto w banku.

oznacz moderatorów

Client:101614946
#7 Wielbiciel#

Napisane że allegro a w baku kasa jest

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@LEW433  Tiaaa... Ale czyje konto ma sprawdzić?  bo ja się już pogubiłem...

Oczywiście do żadnego nie swojego banku dostepu  mieć nie będzie więc chyba na tym skończymy...  😉

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Raczej mamy!🤔

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:101614946  napisał(a):

Moja mama nie ma nawet konta na allegro 


Teraz pewnie już ma na swój telefon założone 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:101614946 prawdopodobnie na telefon i kod zostało założone konto na allegro do wyłudzania kasy poprzez wysyłanie wiadomości 😞

Napisz do allegro podaj numer telefonu niech sprawdzą przy jakim koncie jest przypisane, tylko nie podawaj go tutaj publicznie 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:101614946 Proszę, napisz do nas przez formularz. Być może dział będą mogli to zweryfikować, natomiast podejrzewam, że tutaj tak naprawdę w ogóle nie chodzi o Allegro. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów