anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Płatność nieudana - Allegro Lokalne

Client:56474455
#1 Nowicjusz#

Na allegro mogę cokolwiek kupić i zapłacić kartą bez żadnych problemów lecz kiedy kupię coś na allegro lokalne i spróbuję zapłacić tak samo jak na zwykłym allegro to wyskakuje "Płatność nieudana". Zdarzyło się że zawiesiło się na "Płatność rozpoczęta" ale po odświeżeniu strony wyskoczyło ponownie "Płatność nieudana".

Raczej nie jest to problem z strony banku ponieważ (jeszcze raz podkreślam) mogę bez problemu kupić i zapłacić na Allegro (nie lokalne).

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:56474455  ja też mam zamówienia od rana rozpoczęte i klienci nie opłacili więc jest jakiś problem 😞  @nat_not @cloudcloud @_HolaOla_ 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:56474455 Podaj proszę numer oferty, której dotyczy problem z płatnością.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@nat_not   patrząc na kilka wątków klienci mają problemy i przypuszczam  że u mnie też klienci nie popłacili z powodu błędu 🙂

 
________
Κώστας
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kostas11 Klienci powinni się do nas sami zgłosić, jeśli mają problem z płatnością. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@nat_not połączyłem tylko fakty nie wiem czy maja problem czy to zbieg okoliczności, z reguły czekam na płatność a po 7 dniach zwrot prowizji 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów