anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z połączoną płatnością

seba2434
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,
zapłaciłem za koszyk zakupów na allegro przez Alior Bank PayU pobrało kwotę zbiorczą od wszystkich zakupów. Czy jest możliwość uzyskania potwierdzenia dla poszczególnych produktów tj. od każdego sprzedającego osobno. Jest mi to niezbędne do urzędu. (potwierdzenie zbiorcze które kwotowo zgadza się z fakturami nie jest dokumentem który zadowala urzędników, żądają potwierdzenia każdej transakcji osobno). W jaki sposób uzyskać takowe potwierdzenia i zadowolić urzędników? Mam identyfikatory transakcji itd. Pisałem również do PayU też nie są w stanie pomóc.

Pozdrawiam serdecznie i dziękuje za każdą pomoc.

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

A co u sprzedawców/ FV, paragon, wystarczą?

oznacz moderatorów

seba2434
#7 Wielbiciel#

Od każdego sprzedającego mam fv i żądają do każdej fv potwierdzenia wykonanego przelewu 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@seba2434 A na jakim etapie masz te zamówienia?Jak bardzo zależy i masz FV na konsumenta to możesz zwrócić towar, odsyłasz. Kupujesz powtórnie i już płacisz za każdy osobno. Oj zaraz mnie sprzedawcy tu "dojadą" za taką radę. Przepraszam.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@seba2434 Myślę, że urzędnicy stwarzają Ci sztuczny problem. Masz faktury zakupu i potwierdzenie wpłaty za całość. Zapytaj ich o podstawę prawną takich wymogów i złóż odwołanie. 

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@xyz96 Dokładnie. Co za bzdurne wymagania. Jeszcze może owe zakupy przytargać do urzędu dla pewności 🙂

_____________
Kama
oznacz moderatorów