anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Płatność paypo zniknęła

MAMY ROZWIĄZANIE!
ewa22bn
#8 Zapaleniec#

Przy próbie płatności nie wyświetla się paypo, zamiast tego jest allegro pay, które odsyła do formularza weryfikacyjnego. Dodam, że próbowałam kupić produkt, który dwa dni temu zamówiłam z powodzeniem za pomocą paypo a dziś nie mam opcji takiej płatności. Na paypo nie ma żadnej blokady. 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
xyz96
#21 Demiurg#

Próbowałaś zapłacić za towar zamówiony wcześniej, czy wcześniej zapłaciłaś tą metodą i chcesz kupić drugi taki sam? Pewnie operator czeka aż spłacisz pierwszy zakup.

oznacz moderatorów
ewa22bn
#8 Zapaleniec#

Z pomocą konsultanta 

U mnie brak możliwości płatności , po sprawdzeniu przez konsultanta allegro płatność była widoczna i możliwa . Spłaciłam rachunek "najbliższy terminowo" i wszystko wróciło do normy. 

 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Aha, czyli nie było możliwości zakupu tą metodą, ale konsultant Ci ją przywrócił po zapłaceniu pewnej kwoty, czyli jednak operator/pożyczkodawca czekał, aż zapłacisz.

oznacz moderatorów
ewa22bn
#8 Zapaleniec#

Szczerze mówiąc nie wiem jak to wyjaśnić ponieważ zakup bezpośrednio przez stronę paypo w innych sklepach był możliwy, tylko na allegro wyświetlał się  limit 0. Nie ,konsultant nie przywracał, sprawdził tylko jak to wygląda i poinformował mnie, że z ich strony jest ok i płatność jest możliwa. Rozłączyłam więc czat i próbowałam dokonać jeszcze raz zakupu, ale nadal nie widniało paypo. Spłaciłam najbliższy rachunek i poszło 🙂

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

próbowałam dokonać jeszcze raz zakupu, ale nadal nie widniało paypo. Spłaciłam najbliższy rachunek i poszło

Czyli jednak czekali na pieniądze, czekali, aż zapłacisz.

oznacz moderatorów
ewa22bn
#8 Zapaleniec#

Najprawdopodobniej tak, choć czas na spłatę jeszcze był. 

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@ewa22bn, cieszę się, że sprawa została rozwiązana. Zachęcam Cię do kontaktu, gdyby coś działo się w przyszłości. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
ewa22bn
#8 Zapaleniec#

Sytuacja rozwiązana 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@ewa22bn Rozwiązana - ale jak??

oznacz moderatorów
ZibiK30
#18 Luminarz#

@ewa22bn Brawo Ty! To sa najlepsze problemy gdy ktoś sam potrafi je szybko rozwiązać 🙂 👍

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów