anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Płatność w toku

kanearmour
#1 Nowicjusz#

Co jest dzisiaj z tymi płatnościami? Pierwszą transakcję opłaciłem bez problemu, dwie kolejne wiszą od kilku godzin! Kasa przelana i nic! PŁATNOŚĆ W TOKU!!!!!!!!!!!!!!!!
Przecież jak jest jakaś awaria to się ją usuwa. Allegro nie stać na serwis? Ile ja będę na towar czekał?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

@kanearmour A regulamin czytałeś???????? Tam jest napisane, że płatności są przekazywane sprzedawcom do końca następnego dnia roboczego. Chyba nie czytałeś, bo zaczynasz krzyczeć. 

oznacz moderatorów

aleks2003
#2 Obserwator#

To nie jest problem przekazania pieniędzy sprzedającemu tylko oczekującej płatności która ma status oczekiwania na potwierdzenie. Zanim zaczniesz pouczać i to jeszcze w ten sposób to proponuję rozpocząć od czytania ze zrozumieniem. Problem jest znany allegro bo samo odpowiada min na fb, że pracują nad rozwiązaniem tylko, że oficjalnie się nie chcą przyznać.

oznacz moderatorów

szymost1
#7 Wielbiciel#

Też mam ten sam problem z płatnością szybką i oraz widnieje że mojego konta zostały pobrane pieniądze. Problem jest niezaksięgowanie PayU lub przelewy24 płatności. Też dzisiejszą pierwszą płatność poszła bez problemy poszła.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kanearmour @szymost1 Potwierdzam, że występują dzisiaj problemy z rozliczaniem płatności. Pracujemy nad ustaleniem i wyeliminowaniem ich przyczyny. Przepraszamy za utrudnienie. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów