anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Płatności allegro zapłać później

gosiadat
#8 Zapaleniec#

Witam , korzystam z zakupów allegro zapłać później zrobiłam przelew tradycyjny, był on na dwie płatności jedna została zatwierdzona, A druga nie pisałam na czacie wielokrotnie co się dzieje z tymi pieniędzmi czemu ta płatność nie jest rozliczona, oni oczywiście zablokowali mi czat. Ktoś z was miał także z nimi problemy? 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

xyz96
#21 Demiurg#

Jaki jest status tej drugiej płatności? Kwota i tytuł przelewu nie były zmieniane? Czym różnił się zatwierdzony przelew od tego niezatwierdzonego? Pisz do Allegro ponownie, jeśli na czacie przerywają rozmowę, kontaktuj się przez formularz; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1c48fc89-9826-4ddf-94e3-42ebb81f0088

oznacz moderatorów

gosiadat
#8 Zapaleniec#

Jedna płatność jest zatwierdzona jako opłacona druga co miała być też opłacona z tego przelewu jest do zapłaty. Pisałam na formularzu to niby pieniądze mają być zwrócone na konto tylko to już trwa od 8 lipca ďo tej pory . Na tej pierwszej płatności jest że kwota którą  miała być zapłacona to 5 zł z groszami przelew który dotarł to 72 zł A nadpłata 66 zł z groszami i ślad zaginął po tej nadpłacie 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@gosiadat Zgodnie z tą informacją z PayPo z piątku:
"Wpłata została zaksięgowana do transakcji nr 2020051006166, ponieważ drugi tytuł wpłaty został wpisany błędnie. Dział księgowy potwierdził, że nadpłata została zlecona do zwrotu na konto Klientki" - muszę Cię prosić o cierpliwość. W weekend prawdopodobnie żadne przelewy nie zostały zlecone. Pieniądze powinny do Ciebie wrócić w tym tygodniu.

 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

gosiadat
#8 Zapaleniec#

Ok

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@gosiadat uważaj z tym "na konto klientki". Jeśli był to przelew tradycyjny, zwrot wpłaty powinien być dokonany na Twoje saldo Allegro Finanse lub na konto, które wskażesz w odpowiedzi na powiadomienie mailowe. Był tu opisany przypadek, gdy zwrot wpłaty przelewem tradycyjnym został wykonany na konto agencji pośredniczącej i tam Allegro klientce kazało szukać pieniędzy.

oznacz moderatorów

gosiadat
#8 Zapaleniec#

A właśnie nie można tych pieniędzy puścić na tą płatność co miała być zapłacona? 

oznacz moderatorów

gosiadat
#8 Zapaleniec#

W ciągu ilu dni zostaliście zwrot pieniędzy na konto z allegro zapłać później?  Bo transakcja była źle wpisana 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Co to znaczy, o co dokładnie chodzi? Jeśli zwrócisz towar kupiony w opcji Zapłać później, nie otrzymujesz zwrotu wpłaty, po prostu po 30 dniach nie musisz za ten towar płacić. Jeśli chodzi Ci o coś innego, napisz to w sposób zrozumiały.

oznacz moderatorów

gosiadat
#8 Zapaleniec#

Bo zapłaciłam przelewem tradycyjnym dwie opłaty za allegro zapłać później, jedna została rozliczona w całości A druga nie bo ktoś w banku źle wpisał nr płatności, i na tej rozliczonej jest nadpłata i ta nadpłata ma być zwrócona na konto. Stąd moje pytanie po ilu dniach przyszedł zwrot bo okaże się że przelew może nie przyjdzie A zapłacić znowu trzeba 

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Tutaj nie ma osób, które otrzymywały takie zwroty i znają czas oczekiwania. Zapytaj o to Allegro na czacie tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1c48fc89-9826-4ddf-94e3-42ebb81f0088 Szybko otrzymasz odpowiedź.

oznacz moderatorów