anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Paczka utknęła

majki117
#9 Pomysłodawca#
  • @w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Moja paczka od 14-stu godzin utknęła w sortowni i nie rusza w dalszą drogę do mojego paczkomatu. Zaczynam się martwić o dostarczenie paczki w terminie przez InPost. ..
oznacz moderatorów
27 ODPOWIEDZI 27

LEW433
#21 Demiurg#

Zadzwoń na infolinię.

oznacz moderatorów

majki117
#9 Pomysłodawca#

Dzięki za podpowiedź. Pisałem już do nich @, ale jeszcze mi nie odpisali.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@majki117 spokojnie , kurierzy pracują do późnego wieczora , opóźnienia Inpost owszem zdarzają się , ale są to przypadki marginalne , pamiętaj ,że ten przewoźnik deklaruje dostarczenie paczki w 2 dni robocze .

oznacz moderatorów

majki117
#9 Pomysłodawca#

Jestem bardzo niecierpliwy, tym bardziej że ostatnio miałem inny zakup z przygodami u innego sprzedawcy na allegro i również był problem z opóźnioną przesyłką. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@majki117 muszę poprosić Cię o cierpliwość, poczekaj proszę na odpowiedź przewoźnika w zgłoszeniu e-mailowym. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

majki117
#9 Pomysłodawca#

Hej. Cały czas czekam 😉😉😉

oznacz moderatorów

majki117
#9 Pomysłodawca#

Niestety nie odpisują.... Paczka trafiła do sortowni wczoraj o 20.29 i do tej pory (a już mamy południe następnego dnia) status paczki się nie zmienił... Nigdy nie zdarzyło mi się żeby paczka 15 godzin była w sortowni i nie wyjechała w dalszą drogę do docelowego paczkomatu... Zaczynam się denerwowac

oznacz moderatorów

InPost
Ekspert InPost

Dzień dobry @majki117 ,

przesyłka procesowana jest prawidłowo, prosimy o cierpliwe oczekiwanie. 

Jeśli przesyłka do końca dnia nie zyska statusu przekazanej do doręczenia, prosimy o kontakt jutro z Infolinią lub przez czat dostępny na stronie https://inpost.pl/kontakt

oznacz moderatorów

majki117
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry. Dziękuję za informację. 

oznacz moderatorów

majki117
#9 Pomysłodawca#

Dlaczego nie ma aktualnej informacji o statusie paczki? 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@majki117 czy możesz wyjaśnić co masz na myśli? Status przesyłki się nie zmienił, czy otrzymałeś inną informację w tej sprawie? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

majki117
#9 Pomysłodawca#

Mam na myśli to, że status przesylki się nie zmienił. Ostatnia informacja jest z wczoraj z godziny 20.29, że przesyłka przyjęta w oddziale InPost. 

oznacz moderatorów

majki117
#9 Pomysłodawca#

Chcę najzwyczajniej w świecie śledzić swoją przesyłkę, na którą nie mogę sie już doczekac🙂

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@majki117 jasne, rozumiem 🙂 Przewoźnik nie przekaże Ci szczegółowych informacji i wyjaśnień. Przykro mi, ale ja również nie jestem w stanie odpowiedzieć, dlaczego zazwyczaj paczki szybciej opuszczają sortownie, a dzisiaj trwa to dłużej. 
Musimy poprosić Cię o cierpliwość.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

majki117
#9 Pomysłodawca#

Dzięki  za odpowiedz🙂 Tak się zastanawiam czy to teraz taki standard w inpoście że nie ma bieżącej informacji o statusie przesylki, czy tylko mi się dziś coś takiego trafiło że nie wiem co jest z moim zamówieniami? Poczekam jeszcze trochę, ale jak tylko wyskoczy info o opóźnieniu w dostawie to od razu rezygnuje z zakupu.

oznacz moderatorów

majki117
#9 Pomysłodawca#

20 godzin minęło od przyjęcia paczki w oddziale inpost. Od tego momentu brak aktualnych danych o statusie paczki. Gdzie jest moja paczka?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@majki117 Zgodnie z wcześniejszą wiadomością od InPost, jeśli przesyłka do końca dnia nie zmieni statusu na przekazaną do doręczenia, skontaktuj się z Przewoźnikiem: https://inpost.pl/kontakt

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

majki117
#9 Pomysłodawca#

Mogę w każdej chwili zrezygnować z tego zakupu? Mam już dość tej paczki, tego czekania i braku informacji o swoim zakupie za 200 złotych....

oznacz moderatorów

majki117
#9 Pomysłodawca#

Zaraz się okaże się mi ktoś paczkę zajumał...

oznacz moderatorów