anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Paczkomat uszkodzony nie działa Ekran IN POST

MAMY ROZWIĄZANIE!
Daniel_70
#9 Pomysłodawca#

Cześć

Mieliście już taki przypadek jak mój, dzisiaj poszedłem do Paczkomatu żeby odebrać towar, podchodzę do Ekranu Dotykowego, a Ekran ani ruszy, niestety nie otwarłem menu żeby wpisać kod odbioru i otworzyć Skrytkę, zdalnie nie mogę otworzyć bezdotykowo, ponieważ nie posiadam telefonu z taką funkcją typu I PHONE, a posiadam zwykły telefon, pierwszy raz mam taki przypadek, oczywiście w DYSKUSJI poinformowałem Sprzedawce że towary mogą do niego wrócić, nie wiem czy należy się mi zwrot pieniędzy od Sprzedawcy jak Towar do niego wróci NIE Z MOJEJ WINY, zamówiłem dwa kable , i postawki pod głosniki - kolumny . Jak możecie pomóc to odpiszcie  w tej sprawie . PS - zgłosiłem na IN POST że ich Paczkomat nie działa że ma jakieś uszkodzenie . pozdr Kamil

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Na paczkomacie masz numer do ich infolinii i tam powinieneś zgłosić problem aby ci zdalnie spróbowali otworzyć skrytkę.

oznacz moderatorów
Daniel_70
#9 Pomysłodawca#

Cześć 

Byłem dwie godziny później i stał się ''cud '' Ekran działa i reaguje już na Dotyk, może jest ten Ekran Dotykowy wrażliwy na temperaturę, na razie się ''Odwiesił '' i mogłem już odebrać przesyłkę . Co do Infolinii - to wolę drogę korespondencyjną, bo telefonicznie to strasznie wyjada impulsy bo za rozmowę tą się płaci , a zanim się konsultant odezwie to trzeba mieć anielską cierpliwość i odczekać też nagrane wiadomości . Ale Paczkomat jest Ok na razie działa . pozdr

oznacz moderatorów
maxr01
#17 Koryfeusz#

U mnie była taka awaria przez kilka dni - nic z tym nie robili.

Jak ktoś miał Smartfon z aplikacja mobilną - mógł zdalnie otworzyć skrytkę.

Ja takowego nie miałem - dzwoniłem do InPost, na nr wskazany na paczkomacie, po przedstawieniu szeregu danych - operator zdalnie otworzył mi skrytkę. 

 

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów