anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
feniksnumero
#8 Zapaleniec#

Witam wszystkich, zdarzyła mi się dziś dziwna sytuacja, mianowicie, na allegro lokalnie licytowałem 2 pady do ps4, ostatnią godzinę licytacji przebijałem się z innym kupującym, aż dopiąłem swego I wygrałem licytację, kwota stanęła, czas się skończył, I wyświetlił mi się napis na zielonym tle gratulacje wygrałeś, miałem taki ekran może parę sekund, po czym znikło wszystko, zero śladu w historiach, we wiadomościach (A pisałem do sprzedającego w trakcie licytacji właśnie bo chciałem się dowiedzieć jednej informacji) w nieopłaconych, w licytowanych, po prostu zero śladu. Chciałbym się dowiedzieć czy sprzedający mógł w jakiś magiczny sposób usunąć całą ofertę, czy odezwie się do mnie, czy to ja teraz powinienem coś zrobić, czy po prostu zapomnieć o temacie I znaleźć coś innego? 

Z góry dziękuję za odpowiedź 

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15
aanik3
#8 Zapaleniec#

Zaloguj się na Allegro LOKALNE tam powinna być zakładka "licytowane w moje zakupy" sprawdź jeszcze zakładkę "kupione".

Jeżeli nie zapłacisz za kupiony towar nie doszło do transakcji i nie ponosisz żadnych odpowiedzialności.

Jeżeli zapłacisz ( przelewem ) to transakcja została z finalizowana i jesteś chroniony  przez Program Ochrony Kupujących i odzyskasz wszelkie koszta.

oznacz moderatorów
feniksnumero
#8 Zapaleniec#

Sprawdziłem raz jeszcze, tak jak mówiłem, zero śladu ogłoszenia, kupujący miał podaną opcje kuriera za pobraniem I to mnie interesowało, niemniej jednak nie mam nawet jak przelać już pieniędzy ani się z nim dogadać bo tak jak mówię, zero śladu I po nim I po ofercie 

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
feniksnumero
#8 Zapaleniec#

Tak dokładnie, nic A nic, w kupionych mam transakcję z początku roku tylko 

oznacz moderatorów
Vryko
#18 Luminarz#

To wygląda na jakiś błąd Allegro, ewentualnie na zawieszone konto sprzedawcy - wtedy aukcje idą się paść..

 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@Vryko Zawieszenie konta nie jest przeszkodą w wystawianiu ofert na AL i licytowaniu w nich🤣

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
Vryko
#18 Luminarz#

A może. Nie znam się na tym badziewiu..

 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@Vryko Nie trzeba się znać, bo była tu masa wątków o tym, gdy zawieszone konta ściągały komuś oferty z AL dla zabawy (bądź też wystawiały własne).
Nie wiem, może już to naprawili, ale ręki (ani niczego innego) sobie za to uciąć nie dam.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
Vryko
#18 Luminarz#

To musiało mnie wtedy nie być...bo nie widziałem. W każdym razie - dzięki za info. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@feniksnumero Więc opcje są dwie: albo ktoś Cię przelicytował (na AL licytacja działa nieco inaczej niż na allegro), albo oferta jeszcze nie "spadła" do kupionych (parę tygodni temu też były opisywane tu przypadki, gdzie trwało to co najmniej kilka, a czasem i kilkanaście godzin).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
feniksnumero
#8 Zapaleniec#

Jasne rozumiem, o tym przelicytowaniu to wątpię bo tak jak mówię, trzymałem rękę na pulsie żeby się tak nie stało, chyba pozostajs poczekać, albo zapomnieć 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@feniksnumero Podaj mi proszę numer oferty, której dotyczy ta sprawa. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
feniksnumero
#8 Zapaleniec#

Bardzo chętnie bym podał, tylko nie pamiętam nic konkretnego związanego z tym ogłoszeniem, nic co pozwoliłoby odnaleźć chociażby sprzedawce, pamiętam że miał w nazwie słowo "player" pamiętam skąd był, I opis, no i czego dotyczyła oferta to wszystko 

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@feniksnumero Nie masz tego w historii przeglądarki?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
feniksnumero
#8 Zapaleniec#

Gapa ze mnie, przefiltrowalem przeglądarkę I znalazłem wszystko, napisałem do sprzedawcy, zobaczymy co dalej 

oznacz moderatorów