anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Payu weryfikacja tożsamości

stannw13
#8 Zapaleniec#

Weryfikacja miała trwać 3 do 5 dni. Mija już 20 dzień i dalej nic. Żadnych informacji czy się udało czy nie. Gdzie to sprawdzić? 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@stannw13 Czy wynonałeś przelew weryfikacyjny z rachunku, którego dane są zgodne z danymi konta Allegro?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

stannw13
#8 Zapaleniec#

Screenshot_20240528-164559.png

Nie dam rady. Gdyż jak klikam w link że stroną to wyskakuje komunikat że strona nie istnieje. 0

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@stannw13 potwierdź proszę, czy otrzymałeś e-mail od PayU z informacją o potrzebie weryfikacji tożsamości (" (...)aby nadal wypłacać środki z Allegro Finanse, zweryfikuj swoje dane (...) Możesz również dokonać weryfikacji przekształcając swoje konto na firmowe"), przesłałeś zdjęcia dokumentu w zakładce Ustawienia wypłat klikając "przejdź do PayU", a wypłaty są wciąż nieaktywne? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

stannw13
#8 Zapaleniec#

Tak dostałem. Zrobiłem wszystko tak jak w treści wiadomości. Uzupełniłem swoje dane i załączyłem zdjęcie  dowodu osobistego. Więcej wiadomości od PayU nie dostałem. E-mail sprawdzam codziennie (spam terz) i więcej korespondencji od PayU nie dostałem.

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@stannw13 ok, dziękuję z odpowiedź! Poprosiłam odpowiedni dział  o sprawdzenie tego. Poczekaj proszę na wiadomość w tej sprawie.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów