anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pieniądze albo towar

Client:109392511
#7 Wielbiciel#

Witam! Co mam zrobić,zrobiłam wpłatę na zakup towaru a wzamiam za towar który opłaciłam dostaję Emile że nie zapłacone.Wysylam dowody wplaty i nadal nic.prosze mi zwrócić kaskę lub w końcu przysłać to co zakupiłam.

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:109392511 gdzie zakup i jak płaciłeś?

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

zapłata

pewnie kod kreskowy i blik 🙂

oznacz moderatorów

Client:109392511
#7 Wielbiciel#

Allegro i płaciłam przekazem pocztowym 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Client:109392511
#7 Wielbiciel#

Co mam zrobić?

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:109392511 udać się pewnie w miejsce dokonywania wpłaty po zwrot pieniędzy. Operator płatności nie przyjął płatności i powinny wrócić w miejsce skąd przyszły.

oznacz moderatorów

Client:109392511
#7 Wielbiciel#

Ciekawe to,jak pracownik urzędu pocztowego wróci mi kasę skoro została wpłacona na konto które było podane i pewnie tam gdzieś są 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Na zwykłym czy na Allegro Lokalne, teraz nie za wszystko zapłacisz przekazem pocztowym, taki przekaz księguje się do 5dni.

oznacz moderatorów

Client:109392511
#7 Wielbiciel#

Zwykły przelew pocztowy dnia 27.08

oznacz moderatorów

Client:109392511
#7 Wielbiciel#

Przepraszam przekaz pocztowy dnia 27.08

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:109392511 Przekaz pocztowy? Jeśli już to powinnaś zrobić przelew a nie przekaz.
Udaj się do placówki w której zrobiłaś przekaz bo na pewno nie trafi on do sprzedającego.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To już się nie zaksięguje, teraz operator płatności powinien się z Tobą skontaktować albo udaj się tam skąd była płatność.

oznacz moderatorów

gierland
#12 Orędownik#

Napisałaś, że pieniądze wysłałaś przekazem pocztowym.

Przekaz pocztowy od przelewu różni się tym, że pieniądze dostarczane są fizycznie na adres odbiorcy a nie na rachunek bankowy. Ktoś musiał je odebrać i potwierdzić listonoszowi ich odbiór.

Oznacza to, że możesz na Poczcie poprosić o sprawdzenie kto i kiedy odebrał pieniądze. 

Jeżeli pieniądze do beneficjenta nie dotarły możesz złożyć reklamację. Jeżeli Poczta potwierdzi odbiór pieniędzy masz wtedy wszelkie argumenty żeby żądać zwrotu ceny lub niezwłocznej realizacji zamówienia... lub zgłosić próbę oszustwa.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@gierland To zależy gdzie pieniądze zostały wysłane - jeśli bezpośrednio do sprzedającego to tak - można domagać się realizacji zamówienia ale jeśli kupująca wysłała je przekazem np.do siedziby PayU (pamiętam już takie przypadki z forum) to to już nie jest problem sprzedającego.

oznacz moderatorów

gierland
#12 Orędownik#

@Client:109392511 napisz gdzie wysłałaś pieniądze, czy na adres sprzedawcy czy do PayU?

oznacz moderatorów