anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pobrało pieniądze a nie ma towaru

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:64302978
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Witam ostnio zakupiłam kalendarz oczywiście zapłata blikiem i teraz zaczyna się cyrk bo pobrało mi piebidze z konta a na allegro nic nie pisze o kupnie jak i na poczcie.

C992307808873186 to mój numer referencyjny.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
LEW433
#21 Demiurg#

Masz zakup w zakładce "Moje zakupy" nie masz, więc środki nie trafiły do sprzedającego i powinni wrócić na twoje konto w ciągu 3dni.

oznacz moderatorów
Client:64302978
#7 Wielbiciel#

Zamównie  było robione 19 mamy 23 na kwotę 80 złotych więc jaką mam mieć pewność że wrócą w ciągu 3 dni ? @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:64302978 na koncie, z którego piszesz ostatni pasujący do opisu zakup (kalendarz) jest z 2.01.2023 roku. Być może do zakupu doszło na innym koncie, dlatego nie widać informacji o tym zakupie i nie otrzymałaś informacja na e-mail. 
Czy kupiłaś ten kalendarz 19.03.2023 i jest to Kalendarz Książkowy Terminarz A4 Dzienny 2024 NOTE ?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Client:64302978
#7 Wielbiciel#

Kalendarz został kupiony 19 marca 2023 na platformie Allegro pieniądze zostały pobrane lecz kalendarz nie wyruszył w drogę a model kalendarza to książkowy A4

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:64302978 Czy dostałaś powiadomienie mailowe o tym zakupie? Jeśli tak, znajdziesz w nim numer oferty. Podaj mi go proszę.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Client:64302978
#7 Wielbiciel#

No właśnie nie dostałam żadnego maila jedynie mam potwierdzenie w banku z numerem referencyjnym  operacji C992307808873186 

Kwota zakupu to 79.99

Data zakupu to 19.03.2023

A dzień później zostało zaksięgowane

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:64302978 Zakupu dokonano z innego konta, zarejestrowanego na Ewę, a nie Zuzannę jak to, z którego piszesz. Rozumiem, że masz dostęp do tamtego konta lub możesz się skontaktować z Ewą. Transakcja nie wymaga przywrócenia.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów