anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pobrane monety znikają

MAMY ROZWIĄZANIE!
jroger
#8 Zapaleniec#

zakupiłem przedmiot za 269zł i 10 monet.Po zakupie monety zniknęły (zostały pobrane z konta i jest to odnotowane w zakładce monety) a przelew jest na 279zł .Monety pobrało ale nie uznało ich w zakupie i przelewie. O co w tym chodzi?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@jroger Którego zamówienia dotyczy ten problem?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
jroger
#8 Zapaleniec#

c9f42630-a8a3-11ed-a6e5-bfbbca99a3fd

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@jroger  Jeśli nie zrozumiałeś, a kupon nie wrócił to opisz problem tutaj:

https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=9225c771-efb6-4de8-8580-76bd8d7c77eb&subjectId=a4520b1d-0...

Nie mam pewności czy link się wyświetli prawidłowo, Allegro coraz skuteczniej stara się ukryć dostęp do pomocy bezpośredniej Allegro, usiłuje być coraz bardziej nieprzyjazne.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

A skorzystałeś z nich? podczas płatności masz na dole "płać mniej".

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@jroger  To jest taka nowa świecka tradycja na Allegro. Ja też to przerabiałem, było też kilka tematów założonych przez inne osoby.

Monety będą zwrócone ale masz je wykorzystać w ciągu 14 dni. Ja się domyślam że sens tego  jest taki  żeby cię zachęcić, przymusić (niepotrzebne skreślić) do kolejnego zakupu.  Wtedy pobrana prowizja od sprzedającego zrównoważy albo nawet przewyższy wartość przydzielonych  ci przez Allegro monet. Musi się przecież opłacić..

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nie koniecznie, wystarczy napisać do Allegro i zamienić kupon z powrotem na monety, ot taki mały trik.😉

oznacz moderatorów
jroger
#8 Zapaleniec#

niestety nie zrozumiałem tego, dostałem monety, wykorzystałem 10szt w zakupie przedmiotu, ale suma sumarum monety zabrało a ja i tak zapłaciłem kwotę nie obniżoną o 10zł.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@jroger już wyjaśniam 🙂 
Gdy chcesz obniżyć koszt zamówienia monety trzeba zamienić na kupon, zrobiłeś to 9 lutego (dlatego monety zniknęły), ale kupon nie został wykorzystany w zamówieniu i wciąż jest dostępny do wykorzystania. Zobaczysz go (i będziesz mógł z niego skorzystać) jeśli na formularzu płatności i dostawy wybierzesz płatność z góry i zaznaczysz ten kupn. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
jroger
#8 Zapaleniec#

dziękuję

oznacz moderatorów
sasanka_86
#10 Popularyzator#
oznacz moderatorów