anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Podsumowanie miesiąca

sbeatas_2009
#1 Nowicjusz#

Cześć!

Dzisiaj zauważyłam, że mam naliczane co miesiąc, od momentu założenia konta (kilka lat), tzw. podsumowanie miesiąca (4,32zł/miesiąc). Co to jest za opłata? Dodam, że nigdy nic nie sprzedawałam na Allegro, ani nie dostałam żadnego powiadomienia o zadłużeniu. Co więcej, konto zawsze mam aktywne, nie zostało mi nigdy zablokowanie.

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za pomoc !

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

@sbeatas_2009 To jest opłata za to wszystko, co do tej pory Allegro Ci naliczyło, a nie tylko za ostatni miesiąc. Jeśli na przykład rok temu byłaś za coś winna 4,32 zł, to co miesiąc będziesz otrzymywała upomnienie z kwotą 4,32 zł. Jest to kwota całkowita. Nie przejmuj się jednak za bardzo, bo Allegro windykuje należności dopiero od 10 zł, choć oczywiście te 4,32 zł też powinnaś zapłacić. 

Dawniej Allegro naliczało opłaty chyba 0,20 zł za wymianę monet na kupon, więc mogło się uzbierać 4 zł 🙂

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Autorka pisze że nigdy nic nie sprzedawała to z czego jako kupująca zrobiła sobie koszty?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

kolekcjoner608 wymiana monet na kupony ??, nie wiem czy to aktualne , ale kiedyś pobierali chyba 20 groszy . Uzbiera się 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@mdrogeria Jeśli jest to opłata za coś z przed 2016 r. (jak sugeruje moderacja) to raczej nie kupony bo ich wtedy chyba jeszcze nie było ,pewności nie mam bo nie korzystam z tych dobrodziejstw.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@sbeatas_2009 Najprawdopodobniej są to koszty wystawienia oferty i/lub sprzedaży. Ponieważ zostały naliczone przed 2016 r., nie mam dostępu do szczegółów. Sugeruję kontakt przez formularz. Możliwe, że odpowiedni zespół będzie mógł Ci udzielić bardziej szczegółowych informacji.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów