anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Podwójna płatność: Kredy +PayU

MAMY ROZWIĄZANIE!
SStifler
#8 Zapaleniec#

Witam,

korzystając z większej ilości wolnego czasu, postanowiłem przeanalizować listę moich operacji na koncie  bankowym. Zauważyłem że w aukcji, w której zapłaciłem korzystając z rat na Allegro, dokonałem omyłkowo płatności PayU, tzn zapłaciłem za przedmiot dwa razy. Aukcja dotyczyła przedmiotu z lipca zeszłego roku. Czy mam jeszcze jakieś szanse odzyskać pieniądze?

w Panelu na allegro mam w rubryce Płatność ->Metoda płatności -> Raty oraz PayU

Bank co miesiąc z tego tytułu pobiera mi ratę kredytu natomiast w historii przelewów  już za przedmiot dokonałem płatności.

nr aukcji 7414531274

Z góry dziękuje za pomoc

Kamil

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
xyz96
#21 Demiurg#

Taka sytuacja teoretycznie nie powinna się wydarzyć. Skoro wybrałeś raty jako metodę płatności, to chyba nie mogłeś po raz drugi wybrać przelewu. Może coś pomyliłeś, może to inny przedmiot? O szczegóły pytaj tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=897a78b3-59d5-48dc-ace4-c27507e9a17f

oznacz moderatorów
SStifler
#8 Zapaleniec#

Dziękuję, zamówiłem rozmowę z konsultantem.

Napisze jak będę znał finał sprawy.

 

Z Poważaniem

Kamil

oznacz moderatorów
cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@SStifler i jak? 🙂

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów
SStifler
#8 Zapaleniec#

Jeszcze czekam na rozstrzygniecie, przesłałem potwierdzenia przelewów, skontaktowałem się też ze sklepem, sprawdzą czy dostali podwójną płatność za przedmiot.

 

Z Poważaniem

Kamil Grudzień

oznacz moderatorów
SStifler
#8 Zapaleniec#

Witam,
zdiagnozowałem problem 🙂 niestety niepotrzebnie zrobiłem zamieszanie. Trochę mój bank wprowadził mnie w błąd bo byłem przekonany że środki z kredytu przelał bezpośrednio an payU a oni najpierw mi przelali pieniądze na konto a dopiero z kąta zrobili automatycznie zapłatę do serwisu payU dlatego w historii miałem wykonany przelew. Dziwne że na infolinii  tego nie wychwycili.


dziękuje za zainteresowanie i poświęcenie mi czasu.


Z Poważaniem
Kamil Grudzień

oznacz moderatorów