anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Podziel się opinią na temat Allegro Delivery

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Cześć! W czerwcu wprowadziliśmy nowy program Allegro Delivery, w którym to my odpowiadamy za cały proces dostawy, dlatego chcemy zadać kilka pytań na temat Waszych doświadczeń.
Zależy nam, aby oferowane metody dostawy były dla Was jak najlepsze, dlatego wszystkie merytoryczne i konkretne komentarze, spostrzeżenia czy uwagi (również krytyczne) są dla nas bardzo cenne, będziemy wdzięczni za każdą informację zwrotną.

1. Czy podczas wyboru metody dostawy można łatwo znaleźć Allegro Delivery?
Czy te metody są dobrze widoczne na formularzu dostawy i płatności?
2. Czy znalezienie wybranego Allegro One Box lub automatu ORLEN paczki sprawiło Ci trudność? Jeśli tak, co było problemem?
3. Czy obsługa automatu paczkowego Allegro One Box i automatu ORLEN paczki jest dla Ciebie prosta?
4. Czy podczas odbioru przesyłki z automatów albo punktów Allegro One lub ORLEN paczki pojawiły się jakieś trudności?
5. Czy odebrana przesyłka (zarówno towar jak i opakowanie) była w dobrym stanie?
6. Jak oceniasz komfort odbioru przesyłek z Allegro One Box, w porównaniu z innymi automatami paczkowymi?


👉 Poprosimy o informacje dotyczące tylko przesyłek dostarczanych w ramach Allegro Delivery, są to metody dostawy:
Allegro One Box
Allegro One Punkt
Allegro One Kurier
Allegro Odbiór w Punkcie ORLEN Paczka
Allegro Automat ORLEN Paczka

na formularzu dostawy i płatności są oznaczone w ten sposób: 

la_nika_0-1720013421989.png

 

Dziękujemy za wszystkie odpowiedzi!

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

kostas11
#21 Demiurg#

@la_nika szczerze dwa razy zamówiłem + jeden raz namówiłem kolegę dla testów, było to dobry rok temu, polegliście z czasem dostawy, od tamtej pory omijamy to z daleka 😞

Pominę fakt że w Szczecinie można by powiedzieć że nie istniejecie, i niech tak zostanie dla obopólnej korzyści 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

1. tak rzuciło mi się w oczy ,ale zignorowałem / obeznanym wiadomo dlaczego / , dla nieobeznanych wyjaśnię krótko - tym razem zależało mi na szybkiej realizacji 

2. nie próbowałem i na pewno nie spróbuję 

3. tak , nadaję dość często i jeśli jest czynny obsługa jest prosta , nie wiem jak z odbiorami , skorzystałem 1 raz i wolałem zapomnieć 

4.z tego co pamiętam była opóźniona kilka dni , ale zakup był czysto rekonensansowy przed obowiązkowym wprowadzeniem do ofert 

5. noooo!!! jeszcze tego brakowało żeby opóźniona to na dodatek uszkodzona doszła , Wiesz @la_nika ,że ze scyzorykami nie ma żartów .

6. ot tak ...se , jak wszystkie tylko trochę bardziej stresujące bo z wpisów innych użytkowników widzę ,że .....dzieje się !!!

@la_nika bardzo żałuję ,że na Ciebie padło 🌼

 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

1. Da się dostrzec ale nie powala.

2.Nie mam ich w swoim rewirze i póki co nie chcę.

3.Aż taki ciekawy nie jestem ,poczytałem ,zrozumiałem i nie chcę próbować.

4.Trudno powiedzieć ,nigdy przy zamówieniach nie wybieram tych form ze względu na czas dostawy jak i to że z automatami nie jest mi po drodze.

5.Nie oceniam ,nie korzystam .

6. Wyjąć może jest i prosto o ile jest w środku ,ale póki co nie ma co porównywać ,inni są niezawodni i nie widzę potrzeby utrudniać sobie życia.

Aby opinie były lepsze tu musi nastąpić poprawa jakości dostawy i o wiele szersza gama automatów ,choćby tak jak jest u konkurencji.

oznacz moderatorów

Marc_Oz
#11 Animator#

Kilka razy zaliczony mam odbiór z zielonego paczkomatu. Taka próba, bo konkurencja stoi  bliżej. Niestety nie udało mi się wysłać paczki via One Box, a już próba jej wysłania paczkomatem z opcją "kurier potem dostarczy do adresata" była prawdziwym wyzwaniem nie do pokonania. Być może źle czytam te Wasze instrukcje i regulaminy, co nie zmienia faktu, że ostatecznie One Box'a omijam szerokim łukiem.

oznacz moderatorów

Marc_Oz
#11 Animator#

Widzę, że moderatorkę przytkały szczere odpowiedzi i od ponad doby cicho siedzi! Ciekawe czego się spodziewała, oklasków od koleżanki obok?

oznacz moderatorów

orinoco
#2 Obserwator#

Zacząć trzeba od tego, kto w praktyce te paczki wozi. No więc zdaje się jest to poczta polska, a to instytucja na skraju upadłości, skrajnie niewydolna logistycznie, wybieram gdy muszę, a nawet wtedy często rezygnuję z zakupu i ich usług. Krótko mówiąc, z takim partnerem to ja nie wróżę usłudze sukcesu, postawiliście na niewłaściwego konia. Z zastrzeżeniem, że to wyłącznie moja, subiektywna opinia.

oznacz moderatorów

jmtm7
#1 Nowicjusz#

To nieprawda. W tej chwili to Orlen Paczka i DPD.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@orinoco Allegro Delivery to cztery firmy kurierskie 🙂 ale nie Poczta Polska 😞

One Kurier - firma kurierska należąca do Allegro kupiło X-press Couriers

One Box - wozi losowo - DPD, UPS, One Kurier 

Orlen paczka - Orlen 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@la_nika poprawiam swoją odpowiedx na 1. pytanie , aktualnie brzmi ... uwaga , będę krzyczał 

TAK WIDAĆ , TAK BARDZO WIDAĆ ,ŻE NIOE MOZNA ZNALEŹĆ SWOJEJ ULUBIONEJ DOSTAWY !!!!

Bez tytułu.png

oznacz moderatorów