anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pokaż Pełny Opis przedmiotu.....ładowanie - ręce opadają, co jeszcze???

crm20
#8 Zapaleniec#

Co za głupotę znowu wymyśliło to allegro? Tak utrudniacie ludziom życie na każdym kroku, co chwile coś zmieniacie, strasznie to denerwuje. Dzisiaj wchodze na aukcje chce przeczytac opis przedmiotu a tu znowu jakieś zmiany wprowadzone -widać tylko kawalek opisu aukcji a reszta zamazana -dopiero musze kliknac w "Pokaż pełny opis" to sie dopiero ładuje i gdzieś z boku w nowym okienku otwiera, potem trzeba to przewijać.....jpdl naprawde strasznie zniechęcacie do zakupów!

1 opis.jpg2 opis.jpg

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@crm20 Bardzo Ci dziękuję za podzielenie się swoją opinią. Z pewnością przekażę ją do odpowiedniego zespołu.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@w_kiwi myślisz że tam ktoś to analizuje? wzięli pieniądze więc teraz musieli by oddać przyznając się do porażki... Aha przykład  z dzisiaj kupiłem pewien szampon w sklepie Media Ex...... szybciej, taniej niż na Allegro i odbiór za rogiem. Wyszukiwarka google... Pomijam fakt że goście od AGD RTV sprzedają szampony, ale to pokazuje jak sp***cie wyszukiwarkę...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Ja_col
#8 Zapaleniec#

Jest jakiś odzew od "odpowiedniego zespołu"?
Jak ktoś nie chce czytać to zróbcie odwrotnie: możliwość zwinięcia opisu - gdzie domyślnie widoczny jest cały.

Odechciewa mi się przeglądać produkty, jak za każdym razem muszę klikać POKAŻ OPIS.

WyskakującY z boku opis to jest tak głupi pomysł, że nie wiem jak ktoś na to mógł wpaść.  Wpisuje się to w w dziwny i niezrozumiały trend dodawania wszędzie opcji rozwijania opisów, komentarzy (face, YT, itd.).  Podejrzewam jaki był tok myślenia: ludzie będą mili mniej czytania, szybciej kupią. Niestety u mnie i podejrzewam, że u większości efekt będzie odwrotny.

oznacz moderatorów

renja13
#9 Pomysłodawca#

Widzę, że nie tylko u mnie chęć zrobienia zakupów na Allegro, to droga przez męki 🤢

Najpierw "widok produktowy" w wyszukiwarce, który uniemożliwia znalezienie tego, co chce się kupić, a teraz chowanie najważniejszego elementu aukcji, czyli opisu aukcji...

Czyżby Allegro nie zdawało sobie sprawy z tego, że aby portal nadal zarabiał na prowizjach od sprzedawców, to najpierw kupujący muszą kupić coś u sprzedawców, a na chwilę obecną kupującym bardzo utrudnia się kupowanie na Allegro.

oznacz moderatorów

lewgorzkowski
#10 Popularyzator#

dramat, co to ma być? cofamy się 20 lat w wyświetlaniu stron internetowych?

oznacz moderatorów

ogryz7
#11 Animator#

Zadziwiające, ile złych zmian można wprowadzić w tak krótkim czasie.

Zaryzykuję i napiszę to: nic mnie już nie zdziwi. 

oznacz moderatorów

Krzysztof_Lachow
#7 Wielbiciel#

Mam to samo i jest to bardzo uciążliwe. Po co w ogóle chować opis.

oznacz moderatorów

vonNogay
#17 Koryfeusz#

Myślę, że możecie być mniejszością, której to przeszkadza. Wiekszosci to nie przeszkadza, bo opisów, zwłaszcza tych dłuższych i tak nie czytają.

oznacz moderatorów

Ja_col
#8 Zapaleniec#

Nikt im nie nakazuje czytać opisów. Niech nie czytają. Tylko dlaczego ja muszę klikać żeby przeczytać coś tak podstawowego jak opis?

oznacz moderatorów

towarowymail
#7 Wielbiciel#

Mam dziwne wrażenie, że Allegro powoli zmienia się w dalekowschodni portal z ofertami z dużą ilością napływających Chińskich sprzedawców i szatą graficzną dziwnie zmieniającą się w stronę coraz mniej czytelnej, zupełnie jak u konkurencji...

oznacz moderatorów

Kapone
#7 Wielbiciel#

Tragedia... Jak można tak spieprzyć chęć korzystania z allegro.

Odechciewa się tu kupować

oznacz moderatorów

M-SI
#1 Nowicjusz#

Myślę że w piekle jest specjalne miejsce dla takich co tylko kombinują jak by tu wkurzyć pozostałych. Martwię się bo wychodzi na to że na **piiip**s zamawiam więcej niż na Allegro. Ale jak widzę ta zmiana będzie się tylko zmieniać (na korzyść **piiip**s oczywiście). Nie wiem jak to możliwe ale Chińczycy potrafili stworzyć serwis który działa. Mają do tego aplikację mobilną która jest funkcjonalna (w przeciwieństwie do Allegro).

oznacz moderatorów

Jeskenis
#7 Wielbiciel#

zgadzam sie w 100% - ten pomysł z wyjeżdzającą belką z boku jest okropny! Po to wchodzę w opis przedmiotu, żeby właśnie zobaczyć szczegóły - dodatkoway krok do ich zobaczenia to jakiś fatalny anty UX.

oznacz moderatorów