anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pomyłka w licytacji

Shanon27
#8 Zapaleniec#

Witam, mialem zamiar kupic na alegro karte graficzna do Pc.  licytowalem jedan karte i ktos mnie przelicytowal> znalazlem taka sama karte na licytacji i chcialem ja zalicytowac a przez pomylke zalicytowala ta sama co na poczatku licytowalem. Teraz jest problem bo ne to co trzeba zalicytowalem. pisalem do aprzedajacego i narazie cisza. 100zl wpisalem w licytacji. czasami zdazaja sie pomylki szybko szybko i sie pomylilem > To jest licytacja na allegro lokalen. Co mam teraz zrobic.  bo mysle ze nik juz mnie nie przebije a ja tego niechce??????

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

@Shanon27 Tu masz napisane co możesz zrobić, ogólnie po wygraniu masz 5 dni na zapłatę, nie zapłacisz nie ma zakupu:https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/sposoby-zakupow/czy-moge-wycofac-sie-z-licytacji-wq0mgekq1sj

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Shanon27 To było Allegro, czy Allegro Lokalnie?

Na Lokalnie nie musisz płacić po wygranej licytacji.

Link wklejony przez @LEW433  wyżej wprowadza w błąd, bo on dotyczy odwołania ofert na zwykłym Allegro, a tam sprzedający nie ma obowiązku odwoływania ofert. Na zwykłym Allegro masz 7 dni na zapłatę i po wygranej licytacji masz obowiązek zapłaty. Możesz odstąpić od umowy i nie płacić, gdy to wygrana licytacja w firmie-sklepie.

oznacz moderatorów

Shanon27
#8 Zapaleniec#

Allegro lokalne

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Shanon27 No więc tam nie musisz płacić nawet jak wygrasz. Zgodnie z regulaminem, brak wpłaty w ciągu pięciu dni powoduje automatyczne rozwiązanie umowy zakupu, a transakcja jest uznana za niebyłą. To spora zaleta Lokalnie dla kupujących  🙂

oznacz moderatorów

Shanon27
#8 Zapaleniec#

czy ja ponisze jakies koszta , problemy z tym zwiazane? przez ta pomylke?

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Shanon27 Nic, zero, żadnych kosztów, żadnych problemów - po prostu nie płacisz. Aukcja sprzedawcy odnowi się automatycznie.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Shanon27 Nie ponosisz, nie zapłacisz w ciągu 5 dni, nie ma zakupu. Nie popadaj w rutynę, blokujesz sprzedaż towaru, sprzedający nie będzie zadowolony.

oznacz moderatorów