anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ponad 24 miesiące

Client:47304323
#7 Wielbiciel#

Witam państwa. Kupiłem towar 31.03.2021 i dla tego nie ma zakupu w "Moje zakupy". Posiadam gwarancję 3 lata ale nie wiem jak w takim razie komunikować że spradawcem. Co mam robić? Dziękuję 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

Poszukaj w gwarancji kto jest gwarantem- nie musi być to sprzedajacy i często nim nie jest ,zazwyczaj jest to producent.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:47304323 Cześć 🙂 Takie zakupy nie są już widoczne w zakładce. Jeśli chcesz pobrać dane na temat zakupów skorzystaj z tej zakładki

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:47304323
#7 Wielbiciel#

Ta zakładka jest pusta

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:47304323 Próbowałeś w przeglądarce, czy przez aplikację? Możesz też przejść do zakładki "dane konta" i tam w sekcji "Kopie danych konta z Allegro" wybierz "pliki z Twoimi danymi z Allegro". 

w_kiwi_0-1698589043472.png

 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:47304323
#7 Wielbiciel#

Próbowałem i w przeglądarce i przez aplikację. Pusto. Nie ma nic. Pisze Brak kopii danych z ostatnich 7 dni.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Więc to nie to konto.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:47304323 sugerowałbym skontaktować się z gwarantem , odpowiedzialność sprzedawcy za towar z tytułu rękojmii wygasa po 2 latach od chwili jego wydania .

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Client:47304323 sprzedawca już nie odpowiada z tytułu rękojmi za gwarncje odpowiada gwarant i masz go w karcie gwarancyjnej podanego

oznacz moderatorów