anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pprzelew na allegropayu z konta innej osoby

Client:109105384
#7 Wielbiciel#

Chce zaplacic  bratu przelewem z mojego konta za wygrana aukce na allegro.Jutro minietermin 30dni do zaplaty.Wybrano forme platnosci przelew tradycyjny.Brat mial wplacic w banku w poniedzialek ale to za poznoCzy wplacajac dzis z mojego konta bankowosci internetowej przelewy24 nie zostanie anulowany ten zakup I czy w tytule przelewu ...IDT X X...... dopisac brata  bo w wygenerowanym druku przelewu z allegro  wpisany jest jako zleceniodawca .Czy nie zmieniac nic  

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

RaBarbar_ka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:109105384 aby móc zweryfikować sprawę niezbędny jest numer zamówienia i kontakt z konta, które je zrealizowało. 
Przelew zapewne będzie potrzebował czasu na zaksięgowanie. Tutaj znajdziecie metody spłaty Allegro Pay - można to zrobić np. BLIKiem. 

   Basia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:109105384
#7 Wielbiciel#

Chodzilo mi bardziej czy moge przelac z mojego konta bankowego pieniadze zamiast brata wpisujac dane do przelewu  ktore brat  otrzymal od allegro

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zapłacić możesz  z każdego konta bankowego.

oznacz moderatorów

Client:109105384
#7 Wielbiciel#

Wlasnie oplacilam te aukcje przelewem moim bankowym na allegro tylko w tytule nie wpisalam XXALLEGRO PAYU    dodalam nazwisko kupujacego.Pieniadze z mojego konta poszly. Prosze o pomoc czy to bedzie zrealizowane bo teraz nie wiem co robic ...gdzie zglosic to.Czy pieniadze wroca na moje konto? Czy jeszcze raz wplacac ...to wyglada tak

Screenshot_20240901_091008_Word.jpg

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A dlaczego nie wpisałeś tytułem za co tylko nazwisko, teraz to może nie zaksięgować się.

oznacz moderatorów

Agent555
#18 Luminarz#

Powinna się kwota zaksięgować , ważne żeby był podany prawidłowy numer konta i kwota , tytuł przelewu raczej nie ma znaczenia , myślę że wpłata się zaksięguje 

oznacz moderatorów

Client:109105384
#7 Wielbiciel#

Oby ....dziekuje

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Client:109105384  Nie wpłacaj więcej, to nic nie da. Minęło lub jutro minie 30 dni od licytacji więc może sprzedający nie ma wcale już tego przedmiotu.

Wyjasnicie sobie jutro na spokojnie ze sprzedającym, jesli Allegro nie przyjmie i nie zaksięguje się wpłata na koncie sprzedającego to wpłata wróci na twoje konto. Jeśli wpłata wejdzie na konto sprzedającego to będzie on zobowiązany do wysłanie przedmiotu (jeśli go jeszcze ma) albo do zwrotu wpłaty.

Jeśli zależy wam na tym przedmiocie zwyczajnie poproście sprzedającego o ponowne wystawienie z opcją kup teraz.  Ale ja na przykład takim kupującym bym już nie uwierzył.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Na przyszłośc to lepiej pożycz bratu pieniądze i niech on sam zapłąci. Z takich niezidentyfikowanych płatności moga wynikać tylko problemy:  kto naprawdę jest kupującym?

oznacz moderatorów

Client:109105384
#7 Wielbiciel#

Brat ...tylko  zawsze wplacal przelewem w banku a tu wieczorem w piatek zorientowal sie ze nie oplacil aukcji wiec chcialam pomoc.Sprzedajacy wie ze bedzie zaplacone .Podobno wyswietla sie :platnosc w toku wiec moze nie anuluja

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Wystarczyło wykonac przelew szybki lub blik na konto brata. Teraz pozostaje czekać.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:109105384 wykonując przelew tradycyjny nie należy czekać do ostatniego dnia tym bardziej weekend.  Ja bym zrobił tak. Spłacił zadłużenie z własnej kieszeni i poprosił brata żeby przelał pieniądze na moje konto bankowe.

oznacz moderatorów