anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Próba wyłudzenia pieniędzy przez kupującego.

Client:70734482
#7 Wielbiciel#

Witam otóż dnia 11 kwietnia 2024r. sprzedałem na Allegro Lokalnie wirtualną postać w grze metin2, transakcja odbyła się w sposób prawidłowy, wywiązałem się z umowy, kupujący podziękował za transakcję i napisał, że wszystko się zgadza.
Z danych mi wiadomych. tego samego dnia wyczyścił postać z całej wartościowej zawartości po czym sprzedał w tzw ,,szarej strefie" pustą postać komuś dalej ( nie przez allegro, tylko po prostu blikiem prywatnie).
Po 10 dniach od zakupu, rozpoczął dyskusję, że domaga się zwrotu całej kwoty ponieważ jak twierdził (konto zostało zbanowane, za oszukiwanie w grze) później zmienił swoją wersję, że ktoś mu te konto jednak ukradł i oskarża o to mnie, co jest absurdalne. Domaga się zwrotu całej kwoty (co jest śmieszne bo cała wartość konta opierala się wlasnie na tych przedmiotach i bez nich jest ono bezwartościowe) mimo, że nie jest w stanie zwrócić mi konta w takim stanie w jakim je zakupił. Człowiek mega uporczywy, pisze w tej dyskusji codziennie jakieś niestworzone rzeczy i straszy ..UOKIK i odpowiednimi służbami" 

Czy jakiś człowiek z supportu jest w stanie pomóc, bo ten automatyczny bot w dyskusji ma cały czas tą samą śpiewkę i kazał temu oszustowi wypelnić drugi raz ten sam wniosek bo odrzuceniu przeze mnie prośby o zwrot ( z oczywistych powodów)

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Jaki wniosek odrzuciłeś? masz dowody że wysłałeś to co kupił(podziękował i napisał ze wszystko OK) ale teraz to reklamacja i Ty musisz ją rozpatrzyć, masz 14dni i uznajesz albo odrzucasz.

oznacz moderatorów

Client:70734482
#7 Wielbiciel#

Mam dowody, wszystko jest na czacie allegro lokalnie  oraz mam screeny tych wiadomości Screen dowód , odrzuciłem już reklamację, ale człowiek uporczywy, cały czas wypisuje o pomoc allegro w tej dyskusji i straszy jak wyżej w poście

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nic nie poradzisz, możliwe że otrzyma rekompensatę ale dla Ciebie ważne żeby dla Ciebie nie było konsekwencji.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:70734482 Odrzuć reklamację uzasadniają ją > napisz mu "nie strasz, nie strasz bo się zes... nuu zbudzisz"

oznacz moderatorów

Client:70734482
#7 Wielbiciel#

dokładnie tak zrobiłem, chłop się nie poddaje, już trzeci raz bot w dyskusji wysłał mu wiadomość, żeby wypełnił wniosek POK, mimo że dwa razy zostalo odrzucone 

oznacz moderatorów