anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Prośba o pomoc w reklamacji

Majki9209
#7 Wielbiciel#

Próbuję reklamować przedmiot od 3 miesięcy. Dyskusja i wszystkie procedury toczą błędne koło. Proszę o pomoc allegro.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

TATLOK
#15 Entuzjasta#

O pomoc poproś w dyskusji pracownika Allegro

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Majki9209 Jeżeli w Dyskusji Allegro Ci nie pomogło, sprzedawca nie chce uznać reklamacji, a masz pewność co do wad produktu, zamknij Dyskusję jako NIEROZWIĄZANĄ i złóż wniosek o rekompensatę z Programu Ochrony Kupujących; https://allegro.pl/program-ochrony-kupujacych/wybor-zamowienia Wnioski są rozpatrywane średnio w 7 dni. Prawdopodobnie otrzymasz zwrot części lub całości wpłaty.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Majki9209 A składasz reklamacje z tytułu rękojmi, odpowiada za wady sprzedający, opisz coś więcej, masz prawo do złożenia o rekompensatę po 14 dniach od zakupu z POK: https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/program-ochrony-kupujacych/warunki-skorzystania-z-programu-o... a tu masz sam wniosek:https://allegro.pl/program-ochrony-kupujacych/index

oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

@Majki9209 Pisząc na forum, zadajesz pytanie forumowiczom. Nie znając bliżej sprawy, nikt nie podpowie rozwiązania. Jeśli prosisz o pomoc Allegro oznaczaj moderatorów

@mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

gierland
#12 Orędownik#

Żeby ktokolwiek na forum mógł ci pomóc to musisz podać takie informacje jak: data zakupu, czy złożyłeś reklamację z tytułu gwarancji czy rękojmi, czy zakupu dokonałeś jako konsument czy firma a jak firma czy zakup był związany z twoją działalnością zawodową.

Bez z tych informacji nikt ci konkretnie z użytkowników tego forum nie pomoże. Będziesz tylko otrzymywał "regułki", że powinieneś złożyć wniosek o rekompensatę po POKu lub iść do sądu itp.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Majki9209 na koncie, z którego piszesz jest tylko jedna rozwiązana już dyskusja z kwietnia 2020. Abym mogła Ci pomóc potrzebuję więcej szczegółów. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów