anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem aplikacji iOS 16

drzgrzywa
#7 Wielbiciel#

Cześć, od aktualizacji iOS do wersji 16 (dalej w 16.0.1) zaczął pojawiać się problem z aplikacją Allegro (6.54.0 i starsze) - wiesza się w niektórych przypadkach np. po kliknięciu w wyszukiwarkę. Przykład, który chyba zawsze występuje: wchodzę na stronę przedmiotu, klikam w zakładkę wszystkich przedmiotów sprzedającego, klikam wyszukiwarkę u góry i freezee, trzeba ubić appkę. Identyczne działanie na dwóch różnych telefonach.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@drzgrzywa Czy próbowałeś odinstalować aplikację i zainstalować ponownie?

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

drzgrzywa
#7 Wielbiciel#

Na jednym ze wspomnianych urządzeń była instalowana wczoraj po raz pierwszy (a błąd występuje dłużej), więc można stwierdzić, że to nie problem z "zaszłościami" aplikacji. @nat_not 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@drzgrzywa Przekazałam zgłoszenie do weryfikacji. Odezwę się, kiedy będę wiedzieć więcej.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@drzgrzywa Zespół techniczny zaleca aktualizację aplikacji i ponowne sprawdzenie. Jeśli problem nadal będzie występował, proszę Cię o przesłanie krótkiego filmiku obrazującego nieprawidłowości wraz z podaniem daty i godziny.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

drzgrzywa
#7 Wielbiciel#

@nat_not  jak już wspomniałem korzystam z wersji 6.54.0 aplikacji, która jest najnowszą dostępną w App Store. Przystałam video z dziś 20.09.2022 godziny 13:07, kliknięcie na ostatnim ekranie "czego szukasz?" skutkuje zawieszeniem aplikacji.

https://share.icloud.com/photos/06bF18OUBzpjVKVzDwuePjHiA

oznacz moderatorów