anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem na telefonie Iphone

Schranzgood
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Dzień dobry. Czy znany jest problem z funkcjonowaniem aplikacji allegro na iphone? Problem polega na tym że jak wchodzę już w aukcje danego przedmiotu i przewijam opis w dół do nagle cofa mnie na samą górę. I tak 2/3 razy i czasem już działa dobrze. Ten problem pojawia się tylko w aukcji danego przedmiotu, nie ważne jakiego. W ulubionych, koszyku czy innych można normalnie skrolować w dół. Ten problem jest u nnie, u mojej dziewczyny oraz dwóch znajomych też z iphone. Proszę o odpowiedź

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Schranzgood Cześć. 🙂 Powiedz mi proszę, z jakiej wersji aplikacji Allegro korzystasz i z której wersji systemu iOS? 

oznacz moderatorów

Schranzgood
#7 Wielbiciel#

Nie wiem jaka wersja allegro ale na pewno najnowsza bo ściągana dziś więc po aktualizacji. iOS to 17.1.1. Ale patrząc po opiniach ostatnich innych użytkowników pod allegro to sporo ludzi ma z tym problem. 

IMG_0112.jpeg

oznacz moderatorów

Schranzgood
#7 Wielbiciel#

IMG_0113.jpeg

oznacz moderatorów

Schranzgood
#7 Wielbiciel#

IMG_0114.jpeg

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Schranzgood Sprawdź proszę wersję swojej aplikacji Allegro (Moje Allegro -> Konto -> O programie) i przekażę to do zespołu technicznego 

oznacz moderatorów

Schranzgood
#7 Wielbiciel#

IMG_0115.jpeg

oznacz moderatorów

Schranzgood
#7 Wielbiciel#

Wychodzi że najnowsza. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Schranzgood Dzięki, zgłoszę to i wrócę do Ciebie z odpowiedzią 

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Schranzgood Mam już potwierdzenie, że trwają prace nad usunięciem usterki. Dzięki za zgłoszenie! 

oznacz moderatorów

Schranzgood
#7 Wielbiciel#

Super. Bardzo dziękuję za reakcję. 
A przy okazji zadam pytanie. Czy będzie dodana opcja która pokazuje po wyszukiwaniu danego produktu i scrolowaniu w dół taką informację? Który produkt z wszystkich wyszukanych?

IMG_0118.jpeg

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Schranzgood u mnie działa poprawnie IOS 17.1.2   aplikacja 7.48

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Schranzgood
#7 Wielbiciel#

To masz szczęście 🙂

W gronie moich znajomych 5ciu na 5ciu ma ten sam problem 

oznacz moderatorów