anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z allegro protect

MartynaPorembska
#2 Obserwator#

Witam, mam problem. Kupiłam telefon z opcją rat. Sprzedający anulował mój zakup, lecz zwrotu kosztów nie zwrócił. Des tygodnia trwałaś dyskusja w której sprzedający wysyłał potwierdzenie przelewu do mnie, a ja wysyłałam zestawienie transakcji na moim koncie bo jego przelew nigdy do mnie nie dotarł. Skorzystałam z allegro protect, 5 sierpnia mój kredyt na raty został zamknięty. A dwa dni temu z allegro otrzymałam wiadomość że potwierdzili potwierdzenie przelewu i mam spłacić allegro protect, a ja nigdy nie otrzymałam przelewu od sprzedającego. Co mam zrobić w takiej sytuacji? Już dwa razy dzwoniłam do allegro, zero odpowiedzi ma się kontaktować ze mną dział allegro protect ale narazie cisza. Jedynie dostaje te same maile ze mam zwrócić rekompensatę. 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

komis-bell
#21 Demiurg#

@MartynaPorembska Jeśli masz potwierdzenie przelewu od sprzedającego to udaj się z nim do swojego banku i poproś o weryfikację tej transakcji.
Następnie w zależności od tego czego dowiesz się w banku będą zależeć dalsze kroki.

oznacz moderatorów

MartynaPorembska
#2 Obserwator#

Byłam, nigdy taki przelew nie był zrealizowany na moim koncie, nigdy nie dotarł, nie jest również na koncie technicznym.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@MartynaPorembska W takim razie dopytaj czy mogą Ci wystawić na to jakiś papier i przedstaw go zespołowi AP.

oznacz moderatorów

MartynaPorembska
#2 Obserwator#

I tu jest problem bo nie, bank nie udostępnia takich dokumentów bo są do wglądu w aplikacji i takie potwierdzenia zastawienia transakcji są prawidłowe. Nie wiem co mam teraz zrobić 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@MartynaPorembska Rozumiem, że na tym potwierdzeniu przelewu jest wskazany Twój numer konta?

oznacz moderatorów

MartynaPorembska
#2 Obserwator#

Tak

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Podpytajmy moderację co zalecają w tej sytuacji
@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@MartynaPorembska jak sprzedawca zlecił zwrot przez allegro to kasa wraca do banku co udzielił kredytu, więc pewnie masz tam nadpłatę skoro zostało przez Ciebie spłacone raty, skontaktuje się bankiem dane masz w umowie kredytowej i wyjaśnij 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów