anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

problem z aplikacja

MonikaxKx
#8 Zapaleniec#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  witam mam problem z aplikacja, tylko dzisiaj wczesniej działała bez problemu, niw robiłam żadnych aktualizacji stalo sie tak nagle, mianowicie dodając produkty do koszyka i chcac przejac dalej do płatności i dostawy cofa mi do koszyka na przeglądarce działa bez problemu

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

MonikaxKx
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@MonikaxKx Cześć 🙂 Spróbuj zainstalować aplikację ponownie lub wyczyść historię aplikacji (Moje konto -> konto -> (na samym dole) wyczyść historię aplikacji. Koniecznie daj znać, czy to rozwiązało problem 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

MonikaxKx
#8 Zapaleniec#

Niestety nie żadna z opcji nie pomogła 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@MonikaxKx Wygląda na to, że problem dotyczy urządzeń Huawei bez usługi do dostępu Google. Sprawdzamy przyczynę takiego stanu rzeczy i będziemy działać 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

MonikaxKx
#8 Zapaleniec#

To jest akurat niemożliwe bo tak jak pisalam wyżej aplikacja zawsze mi działa a telefonu nie mam od wczoraj 🙂

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@MonikaxKx Tak, o tym mówię. Sprawdzimy dlaczego aplikacja przestała działać prawidłowo na telefonach Huawei. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@MonikaxKx W najbliższych dniach pojawi się nowa wersja aplikacji, która zawiera poprawkę. Poczekaj proszę na aktualizację i pobierz ją i problem zniknie. Dzięki za cierpliwość! 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów