anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z aukcją

MAMY ROZWIĄZANIE!
graboszczak8
#8 Zapaleniec#

Witam. Wystawiłem aukcje na allegro lokalnie. Telefon oppo. Ktoś bardzo wysoko zalicytował na kwote 190tys zl gdzie telefon jest wart ok 1300zl . Jak mogę to zmienić do wczesniejszsj ceny licytacji. Czy to jest kogoś pomyłka ?? Czy celowe ?? Żeby zapłacić ogromny podatek bez otrzymania pieniedzy za towar ?? 

Proszę o pomoc

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
LEW433
#21 Demiurg#

Zapewne nie zapłaci, ma na to 5dni. Po 7 dniach licytacja się odnowi chyba że wyłączysz. Możesz wystawić na zwykłym allegro.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Źle. Po 5 dniach się odnowi. 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@graboszczak8 Niestety tak czasem się dziele na Lokalnie i zazwyczaj jest to celowe działanie, aby zablokować komuś aukcję. Nie zmienisz tego, nie da się usunąć tej oferty licytującego. Po zakończeniu aukcji on z pewnością nie zapłaci, więc prowizja nie zostanie naliczona, a licytacja po 5 dniach bez zapłaty odnowi Ci się automatycznie z ceną wywoławczą. 

oznacz moderatorów
graboszczak8
#8 Zapaleniec#

Dziękuje za informacje i pomoc.

oznacz moderatorów
graboszczak8
#8 Zapaleniec#

Powiedz mi jeszcze czy moge wxzesniej zakonczyć taką aukcje czy czekać do końca ?? Czy mogę przyspieszyć to poprxez zakończenje aukcji ??

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Tak, możesz zakończyć licytację wcześniej. Niczego to nie zmieni, kupujący nie zapłaci. 

oznacz moderatorów
graboszczak8
#8 Zapaleniec#

Zakończyłem tą aukcje. Powiedz mi kiedy mogę znow wystawić ten telefon na aukcji na allegro tym razem ?? Podatek po zakonczeniu tamtej aukcji mnie nie bedzie obowiązywał jesli sam zakonczylem aukcje ?? Bo i tak kupujący nie zapłaci

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@graboszczak8 Przeczytaj ten artykuł; https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/wystawianie-ogloszen-na-allegro-lokalnie/jak-wystawic-ogl... masz tam na końcu napisane, jak zablokować automatyczne wznowienie licytacji. Zablokuj więc automatyczne wznowienie tej zakończonej aukcji i już teraz wystaw taką samą ponownie. Jeśli nie zablokujesz wznawiania i wystawisz drugą aukcję, będziesz miał dwa identyczne ogłoszenia. 

Jeżeli kupujący nie zapłaci, Allegro nie naliczy Ci podatku. 

oznacz moderatorów