anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z etykietą zwrotną.

MAMY ROZWIĄZANIE!
Lemonwizard
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, wygenerowałam etykietę zwrotną, wydrukowałam ją i przykleiłam na paczkę. Niestety, na poczcie numeru widniejącego na etykiecie nie można wprowadzić do systemu ani przez zeskanowanie kodu kreskowego, ani przez ręczne wpisanie numeru. Co w takiej sytuacji?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Lemonwizard a jaki jest powód niemożliwości odczytania?

A ponownie wydrukować możesz?

Możesz odczytać z etykiety w formie elektronicznej.

oznacz moderatorów
Lemonwizard
#8 Zapaleniec#

Problemu z odczytaniem nie ma, tylko z wprowadzeniem paczki do systemu. Ani nie da rady zeskanować kodu kreskowego, ani nie udało się manulane wprowadzenie numeru widniejącego pod kodem kreskowym. Etykietę drukowałam 2 razy (tą, którą dostałam w mailu). 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Lemonwizard Podaj proszę numer zamówienia, które zwracasz i numer przesyłki z etykiety.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Lemonwizard
#8 Zapaleniec#

Numer zamówienia: 5c429973-1d6e-11ed-9e59-33fe8966719e

numer przesyłki z etykiety: (00) 1 5900773 8 14978681 0 

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Lemonwizard Konsultuję tę sprawę. Kiedy będę wiedzieć więcej, odezwę się ponownie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Lemonwizard
#8 Zapaleniec#

Bardzo dziękuję. Czy mam póki co wstrzymać się z próbą zwrotu paczki w innej filii poczty? 

oznacz moderatorów
kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

A próbowałaś podejść do innego okienka i innej Pani? Raz jeden zwracałam pocztą i było dokładnie to samo. Druga Pani nie umiała dojść co ta pierwsza kliknęła, że nie wchodziło ale przy drugim okienku paczka poszła od razu... Teraz jak przewiduję, że może być zwrot to tylko inpostxD

oznacz moderatorów
Lemonwizard
#8 Zapaleniec#

Właśnie zastanawiałam się czy nie podskoczyć do innej filii poczty, bo ta w którym byłam jest malutka, tylko z jednym okienkiem i z bardzo młodą panią, która może nie ma jeszcze doświadczenia? Za to martwię się, że jak paczka przejdzie w innym FUP, a problem zgłosiłam już w allegro pomoc, to może zostanie wygenerowana nowa etykieta i narobi się jeszcze większy bigos niż teraz xd

oznacz moderatorów
Lemonwizard
#8 Zapaleniec#

Poszło bez problemu w innym punkcie pocztowym! xdd Bardzo dziękuję za sugestię by udać się do innej filii. To mój ostatni zwrot przez pocztę polską, ale cieszę się, że się udało.

oznacz moderatorów