anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z folderem POWIADOMIENIA

MAMY ROZWIĄZANIE!
zbyszko1-
#7 Wielbiciel#

Jestem zalogowany, do konta mam dostęp, jeden folder POWIADOMIENIA nakazuje mi się zalogować, co po kliku nie działa. Dlaczego? czy ktoś ma podobnie .... załączam screen dla wyjaśnieniaPrzechwytywanie.PNG

 

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16
Client:50285910
#7 Wielbiciel#

Mam błąd 404 w powiadomieniach co zrobić by się naprawiło ?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@zbyszko1- @Client:50285910 nie udało mi się powtórzyć tego błędu, a sprawdzałam to na dwóch przeglądarkach i dwóch kontach, dlatego poproszę Was o wyczyszczenie pamięci podręcznej lub próbę odczytania powiadomień na innej przeglądarce.
Jeśli problem będzie dalej występował dajcie proszę znać 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
zbyszko1-
#7 Wielbiciel#

inna przeglądarka i powiadomienia są widoczne ... chociaż dziwi mnie, że będąc zalogowanym jedna zakładka nie działa

oznacz moderatorów
nela290879
#8 Zapaleniec#

Po wejściu na konto nie mogę zobaczyć powiadomień karze mi się zalogować albo założyć konto jak próbuję się zalogować to mnie wyrzuca i pokazuje że strona nie istnieje

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

A czyściłeś przeglądarkę?

oznacz moderatorów
hanulka62
#7 Wielbiciel#

Mam 4 powiadomienia do odczytania, ale nie mogę ich odczytać ponieważ dostaję polecenie zalogowania.  Kiedy klikam "zaloguj" nie ma żadnej reakcji. Pozostałe opcje działają.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@hanulka62 a z jakiego urządzenia korzystasz? Na różnych urządzeniach błąd występuje?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@hanulka62 spróbuj proszę wyczyącić pamięć podręczną lub spróbuj odczytać powiadomienia korzystając z innej przegladarki. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
hanulka62
#7 Wielbiciel#

W innej przeglądarce działa. Widzę że nie tylko u mnie wystąpił ten problem. 

oznacz moderatorów
SEMUR74
#7 Wielbiciel#

po kliknięciu w ikonę -powiadomienia-wyskakuje zaloguj się a jak chcę się zalogować nie mogę.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@SEMUR74 spróbuj proszę skorzystać z innej przeglądarki i jeśli to pomoże to wyczyść proszę pamięć podręczną tej, z której korzytsasz. Problem nie powinien się powtórzyć. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
ZBYSZEK69696
#7 Wielbiciel#

Witam,nie mogę odczytać powiadomień,wskakuje okienko by się zalogować po kliknięciu"zaloguj"wrzuca

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ZBYSZEK69696 sprawdź proszę czy, gdy korzystasz z innej przeglądarki, problem również występuje, jeśli nie, poproszę o wyczyszczenie pamięci podręcznej przeglądaki. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Voyage_lodz
#1 Nowicjusz#

To tak działa Allegro? Problem pojawia się u wielu użytkowników, w tym u mnie a jedyna rada to zmiana przeglądarki lub czy czyszczenie jej. Obie czynności są uciążliwe, bo przy czyszczeniu tracę dane. To błąd Allegro, jeśli tylko ta jedna zakładka nie działa u wielu użytkowników i może wypadałoby z tym coś systemowo zrobić? 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Voyage_lodz rozumiem, że może się to wydawać problematyczne, ale nie jest to błąd po naszej stronie. Przeglądarkę internetową powinno się regularnie czyścić, żeby takie problemy nie występowały. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów