anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z kupującym

Client:43688716
#1 Nowicjusz#

Wczoraj zakupiłem monitor w promocji od firmy morele.net. Na aukcji kosztował 1669 zł, kliknąłem kup teraz. Nie sprawdziłem koszyka, bo jeszcze kupowałem komputer. Monitor został wysłany. Jednak cena różni się i kosztuje teraz 1859 zł. Zadzwoniłem do morele powiedzieli mi że jest promocja ale u nich na stronie. Ja ją widziałem na allegro dlatego kliknąłem ale jej już nie ma. Pan kazał mi zwrócić towar i zamówić znowu. Ale nie zamierzam znowu czekać kilku dni albo więcej. Proszę sprawdzić czy była wczoraj taka promocja, zweryfikować moje zamówienie i wysłać informację do mnie i do morele. 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

NipponShorty
#13 Ambasador#

Ale to czegoś nie rozumiem, skoro kliknąłeś za kwotę 1669 to jakim cudem zapłaciłeś nagle 1859? skoro płatność dokonujesz podczas zakupu?

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:43688716 Dodawałeś towar do koszyka przed zakupem czy klikałeś bezpośrednio na aukcji KUP TERAZ i od razu finalizowałeś zamówienie?

Mogło być tak, że dodając do koszyka towar kosztował 1669 zł ale cena się zmieniła i przy finalizacji transakcji była już wyższa.
Dodanie towaru do koszyka nie rezerwuje go ani też nie "mrozi" ceny.

W sumie to samo dotyczy zakupu z pominięciem koszyka bo cena może się zmienić w dowolnym momencie - przed opłaceniem zawsze widzisz podsumowanie i koszt.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:43688716 W momencie zakupu cena tej oferty to 1859 zł. 

Widzę, że w sierpniu faktycznie można było kupić ten monitor taniej. Czy nie wtedy dodałeś ofertę do koszyka i nie zweryfikowałeś wczoraj, że cena się zmieniła?

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

NipponShorty
#13 Ambasador#

@Client:43688716 tak jak wspomniał @komis-bell wrzucenie czegoś do koszyka nie zamraża ceny/ nie rezerwuje produktu. Trzeba czytać co się kupuje.

oznacz moderatorów

SpeedyGonzalezz
#10 Popularyzator#

@Client:43688716 Paradoksalnie tytuł tego wątku okazał się proroczy. Niestety, trzeba sprawdzać cenę w momencie finalizowania płatności, żeby się nie narazić na niespodzianki. Jak przy kasie w Biedronce - nawet jeśli na półce pisali co innego 

--------------------------------------------------
Najszybsza mysz w całym Meksyku
oznacz moderatorów

fox_paws
#12 Orędownik#
"Przy kasie w Biedronce" to sytuacja nieadekwatna. Do kasy podchodzisz kilka/naście minut po zabraniu towaru z regału, a cena zgodnie z prawem musi być taka, jak na półce. Ceny zmieniane są po zamknięciu sklepu. Tutaj produkt w koszyku został umieszczony wcześniej, a w momencie "udanie się do kasy"cena "na półce" była już wyższa. Niektórzy traktują koszyk jako przechowalnię interesujących ich towarów, bo nie potrafią używać funkcji "ulubione", stąd m.in. później pojawiają się zakupy "przez pomyłkę", bo kupowane było coś innego, a zapłacił się cały koszyk.
oznacz moderatorów