anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z odrzucaniem cashback cashgoback

zakk87
#8 Zapaleniec#

Allegro odrzuca moje transakcje w których jest zakup od więcej niż jednego sprzedawcy. Czy jest możliwość sprawdzenia jaki jest powód odrzucenia takich transakcji?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@zakk87 Upewnij się, że spełniłeś warunki opisane na tej stronie. W przypadku wątpliwości skontaktuj się bezpośrdenio z CashGOback.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

zakk87
#8 Zapaleniec#

Tak, zawsze spełniam warunki i wszystkie zakupy robię tak samo, na tym samym komputerze, z tego samego stałego IP.

Cashgoback nie rejestruje transakcji (czyli nie otrzymuje od Allegro informacji o rejestracji transakcji przez afiliację) kiedy w koszyku mamy produkty od wielu sprzedawców. Pisałem już do Cashgoback i otrzymałem info jak powyżej w nawiasie.

Transakcje na niskie kwoty i pojedyncze produkty są rejestrowane prawidłowo. 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@zakk87 Myślę, że przyczyną problemu jest ten punkt: "Zawsze przechodź do danego sklepu przez nasz serwis cashgoback.pl". Kiedy dodajesz jeden produkt do koszyka i składasz zamówienie, cały proces odbywa się zgodnie z założeniami. Natomiast kiedy wkładasz do koszyka jeden produkt, a następnie szukasz kolejnego, będąc już na stronie Allegro, a nie przechodząc przez Cashgoback, warunek nie zostaje spełniony.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

zakk87
#8 Zapaleniec#

Nigdy tak nie robię. Przechodzę przez Cashgoback po zapełnieniu koszyka i wtedy płacę. 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@zakk87 Więc jeszcze raz zalecam, żebyś się upewnił w Cashgoback czy sposób w jaki dokonujesz zakupu jest akceptowalny. Wygląda na to, że nie.

Dodatkowo zaznaczam, że problem, który zgłaszasz, nie dotyczy naszych procedur, tylko zasad Cashgoback.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

zakk87
#8 Zapaleniec#

to nie jest pierwsza odrzucona transakcja z jaką się spotkałem i nie znam powodu odrzucenia ani cashgoback go nie zna.

Powtarza się jednak schemat:

kilka produktów w koszyku od różnych sprzedawców - Allegro odrzuca transakcję a nawet jej nie rejestruje. Więc rozumiem każdy przedmiot mam kupować osobno? 

Nie zawracałbym gitary w innym przypadku. Zauważyłem, że schemat ten się powtarza, Allegro (wg cashgoback) odrzuca moje transakcje gdy zrobiłem zakupy u kilku sprzedawców. 

Wisi mój zakup z 7 lipca (89e81b61-fb78-11ec-a857-5d8b959c4e37) - 5 produktów w koszyku - oczywiście niezaakceptowany, 28 września (cb2a04d5-3efd-11ed-ad79-07fedbed44d7)- 4 produkty - nie zarejestrowany nawet

wczoraj robiłem zakup 1 produktu u jednego sprzedawcy i już wskoczył na listę. Zawsze robię zakupy w taki sam sposób.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@zakk87 Nie wiem dlaczego piszesz, że Allegro odrzuca zakup. Rozumiem, że widzisz odrzucony zakup w aplikacji/na stronie Cashgoback i nie dostajesz za niego zwotu. To nie jest usługa, którą my oferujemy. Oferuje ją Cashgoback. My nie przyznajemy Ci zwrotu pieniędzy za zamówienia u nas. Jeśli więc pojawia się problem z uzyskaniem tego zwrotu, powinieneś wyjaśnić tę sprawę z Cashgoback.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

zakk87
#8 Zapaleniec#

taką odpowiedź otrzymałem od operatora dlatego zgłosiłem się tutaj

 

cashgoback_odp.png

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@zakk87 To wycinek korespondencji, do którego trudno się odnieść. "Allegro decyduje o tym" - o czym? "Rejestrowanie transakcji leży po ich stronie" - czy masz problem z zakupem u nas/ z opłaceniem zamówienia? Nie wiem o jaką rejestrację chodzi. Czego dotyczy reklamacja, o jakiej jest mowa? Czy przedstawiono Ci szczegóły? 

Ponownie zalecam kontakt z Cashgoback. Problem dotyczy usuługi, która jest oferowana przez tamten serwis, więc powinieneś się domagać wyjaśnień właśnie tam. Sugeruję, żebyś poprosił o ustalenie dlaczego za jeden zakup z Allegro otrzymałeś zwrot a za inny nie, podając konkretne przykłady.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów