anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z odzyskaniem pieniędzy za zwrot

Client:34213312
#1 Nowicjusz#

  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Kupiłem ostatnio na Allegro dwa modele do sklejania był to tygrys jeden i tygrys dwa sprzedający wysłał mi dwa takie same modele odesłałem w ten sam dzień mam zdjęcie produktu i potwierdzenie wysyłki pocztą minęły 4 dni napisałem do sprzedającego kiedy mogę spodziewać się zwrotu pieniędzy napisał mi że do 14 dni powiedziałem że wolałbym pieniądze teraz później w kolejnej wiadomości zasugerował mi to że paczka dotarła do niego ale że jest zniszczona i że potrąci sobie pieniądze za to ale jest do tego chamski jak powiedziałem że zgłoszę to na Allegro albo na policję to powiedział mi że mogę iść nawet do samego Pana Boga i nie mam pojęcia co mam w tej sprawie robić nie mam żadnego numeru telefonicznego do Allegro by od razu to rozwiązać ja żadnej paczki nie niszczyłem i mam do tego dowód co robić

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:34213312 w prowadzonej dyskusji poproś o pomoc pracownika Allegro. Taka opcja będzie już dostępna. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:34213312 Dyskusja teraz tylko pozostaje Ci, masz tam pomoc Allegro- poproś o nią.

oznacz moderatorów