anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z płatnością, co zrobić w takiej sytuacji?

MAMY ROZWIĄZANIE!
lenanovik
#7 Wielbiciel#

 Zakup zrobiony. Przelew przelany. Na koncie w banku zostałe ściągnięte pieniądze. A na allegro w moich zakupach komunikat, że mam nie opłacone zakupy,  Co w takiej sytuacji zrobić!

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
pinsplash
#21 Demiurg#

@lenanovik płaciłeś zwykłym przelewem z banku? To może zająć dzień lub dwa zanim pieniadze dotrą...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
ZibiK30
#18 Luminarz#

@pinsplash "przelanym" pisze 🙂 Płaciłeś systemem PayU Allegro? Sprawdzałeś czy na pewno pobrało Ci z konta pieniądze?

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów
lenanovik
#7 Wielbiciel#

Płaciłam PAYU. Zawsze tak płaciłam i od razu było, że sprzedający otrzymał zapłatę. A teraz coś dziwnego. Z konta pobrano, a na allegro nieopłacone.

oznacz moderatorów
dt_2005
#7 Wielbiciel#

Też płaciłem wczoraj z konta zniknęło,a na Allegro nie zaksięgowali,poczekaj jeden dzień powinno dotrzeć

oznacz moderatorów
Client:65013994
#7 Wielbiciel#

U mnie to samo się dzieje od dwóch dni,pieniądze za zakupy z  konta pobiera,a zakupy nadal nie opłacone ,w zakładce moje zakupy widnieje cały czas płatność rozpoczęta zawsze trwało to około trzech minut i pisało płatność zakończona i przychodziło powiadomienie,że sprzedający otrzymał wpłatę,a teraz nic.Nie wiem co się dzieje?

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:65013994 W weekend często banki prowadzą prace serwisowe przez co mogą pojawiać się problemy z płatnościami. Jeśli w przypadku Twojego dzisiejszego zamówienia status płatności nie zmieni się do poniedziałku, napisz proszę do nas ponownie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@lenanovik Jaki masz status wpłaty w zakładce Kupione? Rozpoczęta? Poczeka, pieniądze są przekazywane sprzedawcom do końca następnego dnia roboczego. Często są przekazywane natychmiast, ale nie za każdym razem tak musi być. Jeśli masz status Anulowana, pieniądze nie dotrą do sprzedawcy, tylko wrócą do Ciebie po 2-3 dniach. W zakładce kupione Ponów płatność.

oznacz moderatorów
lenanovik
#7 Wielbiciel#

Właśnie jest status wpłata anulowana. To muszę raczej jeszcze raz wpłacić. Oby wróciła ta wpłata, która została anulowana.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@lenanovik Wróci, tak się często dzieje na Allegro. Ponów płatność.

oznacz moderatorów
lenanovik
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za info i pomoc🤗

oznacz moderatorów