anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z platnoscia

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:57470640
#7 Wielbiciel#

Miedzy 20:00 a 20:30 złożylam zamowienie i platnosc została pobrana z mojego konta przez Paypro SA. Moje konto na Allegro wskazuje jednak ze platnosc została anulowana.

Czy ktos odnotował jakies problemy ze sfinalizowaniem zamówienia we wspomnianym przedziale czasowym? Czy jest jakis dział techniczny rozwiązujący tego typy przypadki?

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
LEW433
#21 Demiurg#

🤔 Nie.

oznacz moderatorów
marciiisiiia
#7 Wielbiciel#

Mam ten sam problem. I nie wiem gdzie się zwrócić o pomoc.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

No to może Moderator zareaguje ?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Musi coś być bo nie ma możliwości zgłoszenia problemu .https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=897a78b3-59d5-48dc-ace4-c27507e9a17f

oznacz moderatorów
Client:57470640
#7 Wielbiciel#

Dzieki za link 😀

jest tam przynajmniej wyjaśnienie, które obniża poziom frustracji:

  • Jeśli transakcja ma status Anulowana, a pieniądze zostały pobrane z Twojego rachunku bankowego, wpłata zostanie zwrócona na rachunek, z którego została wykonana.

 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Client:57470640 Tak zostanie zwrócona w ciągu 3 dni ale chodzi o to że coś się dzieje .

oznacz moderatorów
Client:57470640
#7 Wielbiciel#

Oczywiście ja zdaje sobie sprawę, ze sytuacja jest niepokojąca. 

Czy te czaty sa monitorowane przez kogoś, kto ma dostęp do odpowiedniej ekipy Allegro odpowiedzialniej za problemy techniczne?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Tak przez Moderatorów .

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Client:57470640 To typowy, często powtarzający się problem przy zakupach na Allegro. Płatność anulowana nie dotrze do sprzedawcy, tylko wróci do Ciebie po 2-3 dniach roboczych. Aby dokończyć zakup, kliknij Ponów płatność z zakładce Kupione. Pieniądze zostaną pobrane po raz drugi i dotrą do sprzedawcy. Możesz wstrzymać się z ponowieniem płatności do czasu powrotu pierwszej wpłaty.

oznacz moderatorów