anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z sortowaniem po popularności

multisterol
#7 Wielbiciel#

@N_Nitka28@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@Sa_nova@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_

 

Witam mam pytanie o wątek który już się przewinął ale został bez odpowiedzi finalnie.Otóż jak jestem niezalogowany na allegro jak ustawiam sortowanie po popularności u sprzedawcy(w tym przypadku  MistrzOkazji)to pokazuje prawidłowo od największej liczby licytujących,natomiast jak już jestem zalogowany to pokazuje nieprawidłowo wg niewiadomej mi zasady.nie ma tu promowanych więc ten wątek nic nie zmienia.wylogowywałem,czyściłem cache,ciasteczka włącznie z wyłączeniem telefonu.na drugim aparacie działa to tak samo.na aplikacji allegro dokładnie to samo.Prośba o wyjaśnienie jak można wrócić do właściwego układu gdzie sortowanie po popularności idzie od największej liczby licytujących.ps.na pozostałych innych sortowaniach od najnowszych,czasu do końca najmniej,najwyższa/najniższa cena działa prawidłowo.Wklejam zrzuty ekranu żeby łatwiej ocenić z widoku jak jestem zalogowany oraz niezalogowany

Screenshot_20241026_122214_Samsung Internet.jpg

Screenshot_20241026_122136_Samsung Internet.jpg

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

N_Nitka28
Moderatorka
Moderatorka

@multisterol sprawdziłam to i na zrzucie i u siebie w wyszukiwarce na zalogowanym koncie, wszystko się pokazuje prawidłowo. U tego Sprzedawcy najbardziej popularna jest licytacja G6115 SOMELINE Zestaw narzędzi do zaciskania i to ta oferta wyświetla się jako pierwsza. 

https://allegro.pl/uzytkownik/MistrzOkazji?order=qd

Sprawdź proszę na innym urządzeniu lub w przeglądarce. 

 

   Nicol
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

multisterol
#7 Wielbiciel#

Dzięki za sprawdzenie ale jak widzisz u mnie jest inaczej.inny aparat już sprawdzałem i nie ma różnicy czy przez aplikacje czy internet.u innych użytkowników błąd z sortowaniem się powiela?czy możliwym jest że błąd jest na moim koncie pk zalogowaniu (w sensie że są powiedzmy logarytmy i każdy ma je jakoś wszczepione w konto)i może być kwestia jakiegoś resetowania danych (ja już dane i pamięć w telefonie kasowałem)

oznacz moderatorów

N_Nitka28
Moderatorka
Moderatorka

@multisterol próbowałeś odinstalować aplikację? Sprawdzałeś na różnych przeglądarkach, na komputerze? 

   Nicol
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

fox_paws
#13 Ambasador#

@N_Nitka28 

 @multisterol ma rację. U mnie jest to samo. Sortowanie po popularności przestało działać, kiedy zastąpiliście widok ofert jednego sprzedającego widokiem produktów.

oznacz moderatorów

multisterol
#7 Wielbiciel#

Faktycznie masz rację.po zalogowaniu są produkty.A oferty są przed zalogowaniem.Jest na to rozwiązanie?

oznacz moderatorów