anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z zamówieniem

Client:72173932
#7 Wielbiciel#

Mam problem z dostawą zamówienia do punktu Allegro one box

Przesyłka powinna być dostarczona do 26.03.2024 . Nie uzyskałam odpowiedzi od sprzedawcy. 

Jak skontaktować się z Allegro Protect w celu uzyskania zwrotu pieniędzy.

Numer zamówienia 10854090-e875-11ee-8cd9-fd9e55eeffae

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

eightbitclone2
#13 Ambasador#

No, następny, następna co sie pieni o dostawę poprzez Allegro 😉 No ale, jest **piiip**iście przecież .

oznacz moderatorów

Client:72173932
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Troszkę kultury przy wyrażaniu swojej opinii. Chyba znają Państwo pojęcie klient nasz Pan i trzeba go traktować z należnym szacunkiem . Nikt się tutaj nie pieni bo nie jest z mydła. Tylko jeżeli złożyłam zamówienie oraz zostało przeze mnie opłacone to należy mi się stosowne wyjaśnienie co do jej wysylki

oznacz moderatorów

eightbitclone2
#13 Ambasador#

Dlatego właśnie wszelkie pretensje proszę kierować w kierunku Allegro bo to ich serwis i ich dostawa. Niestety,  to Allegro pani nie szanuje i nawaliło z dostawą własnym kurierem , do tego niestety słabym ale za to szeroko reklamowanym.

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Oczywiście że problemem jest ten konkretny przewoźnik, ale jak to zwykle sprzedający pomijają istotny fakt, zgodnie z prawem za przesyłkę do chwili odebrania odpowiada sprzedający- firma.😜

oznacz moderatorów

AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

@Client:72173932 

nie wiem jak u innych, ale dla nas klient jest partnerem w handlu a nie "Panem". Niewolnictwo, przynajmniej oficjalnie zniesiono na świecie pod koniec XIX w.
A szacunek działa w 2 strony i do sprzedawcy i do kupującego.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:72173932 Allegro protect tu nie pomoże.

Wszelkie pretensje kieruj do przewoźnika czyli do @Allegro_One  (numer na infolinię 616 306 886) a nie do sprzedającego bo on tu nie ma żadnej winy za opóźnienia w dostawie 🙂

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:72173932 przesyłka została nadana wczoraj, sprzedająca oraz pracownik Allegro wypowiedział się w dyskusji. Na razie musimy poprosić Cię o cierpliwość. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów