anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z zwrotem pieniędzy

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:120365073
#8 Zapaleniec#

Witam, kupiłem książkę z nowym stanem, na książce były złocenia  i 25% z nich się starły z okładki i z tego powodu sprzedawca sprzedawca firma odmówił zwrotu pieniędzy, czy jest szansa czy dostanę 50% zwrotu pieniędzy z oryginalnej ceny czy po prostu sprzedawca zwróci mi książkę powrotem do mnie lub czy ja będę musiał zapłacić by mi sprzedawca wysłał z powrotem książkę którą wysłałem do nich wcześniej bo myślałem że przyjmą zwrot pieniędzy.

@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@ko_alka@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
mdrogeria
#21 Demiurg#

Czyli jak rozumiem kupileś książkę , przeczytałeś i dokonałeś zwrotu ...

oznacz moderatorów
Client:120365073
#8 Zapaleniec#

Cóż w skrócie oddałem w używanym stanie, w środku wszystko dobrze, jedynie na zewnątrz takie złocenia na okładce z tarły się w jakiś 25%

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:120365073 Odmówić zwrotu nie może ale ma prawo oddać tyle ile realne jest warta używana książka.

oznacz moderatorów
popazan
#9 Pomysłodawca#

pewnie nawet lepiej - bo z darmową dostawą 🙂 Co się dzieje z ludźmi... Jeden majtki obsra... odsyła, drugi naprawia prostownik i odsyła z pozrywanymi plombami oczekując naprawy gwarancyjnej, a teraz ten książki sobie wypożycza... i nawet wycenić potrafi 🙂 kolejny wątek z gatunku: jakbym sam nie przeczytał, to bym nie uwierzył...

oznacz moderatorów
Monika__L
#16 Inspirator#

szansa jest na wszytskie  z tych możliwości a nawet więcej

nie jesteśmy w ich butach, a wróżbiarstwa na razie w szkołach nie uczą

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Client:120365073 Zwrot musi przyjąć, ale zgodnie z prawem może zwrócić Ci tyle ile jest teraz warta książka.

oznacz moderatorów
Client:120365073
#8 Zapaleniec#

Chyba używana to będzie 50% z ceny oryginalnej bo pewny jestem że za ile kupiłem z nowym stanem książki to tyle nie dostane tylko 50% 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Client:120365073 Jak przeczyta ten watek to może być 1zl.

oznacz moderatorów