anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem ze zwrotem przesyłki przez Allegro One box

BeF1990
#7 Wielbiciel#

Witam.
Dnia 22.12.2022 w okolicach godziny 15:00 umieściłem paczkę ze zwrotem w paczkomacie Allegro One Box (AL025SO1, Orla 30, 41-200 Sosnowiec), ale gdy wchodzę na "szczegóły zakupu" status zwrotu wciąż widnieje jako "Zwrot zgłoszony, Odeślij do 4 sty 23:59". Wygląda to tak, jakby system nie zarejestrował faktu, że paczkę umieściłem w paczkomacie i wciąż odlicza mi czas na nadanie paczki.

Gdy wkładałem paczkę do paczkomatu, zdziwił mnie trochę fakt, że do mojego zwrotu, który mieścił się w kopercie bąbelkowej, otworzyła się największa skrytka. Włożyłem ją tam jednak i zamknąłem drzwiczki. Do dzisiaj nie dostałem jednak żadnego potwierdzenia.

Doczytałem też teraz w SMS, że na paczce powinienem napisać kod odbioru, czego niestety nie zrobiłem, bo raz, że ani w mailu, ani na stronie, gdy zgłaszałem zwrot, to nic o tym nie pisało. Dwa, myślałem, że to działa tak samo, jak w InPost, więc niczego nie naklejałem, ani nie opisywałem na paczce. Pierwszy raz robiłem zwrot poprzez Allegro One Box. 😞

 

numer zwrotu: ZJO2/2022

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@BeF1990 Napisz proszę którego zamówienia dotyczył ten zwrot.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

BeF1990
#7 Wielbiciel#

NUMER ZAMÓWIENIA:
7f29b520-7b85-11ed-9a52-4f631e010cb7

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@BeF1990 Sprawdziłam, że przesyłka ALE00005069550C została poprawnie nadana i przyjęta przez magazyn. Nie powinno być więc problemów z jej dostarczeniem.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

BeF1990
#7 Wielbiciel#

Screenshot_1.png

To znaczy, że system na stronie z zakupionymi przedmiotami się nie aktualizuję. Bo mnie cały czas pokazuję tak, jakbym nie nadał wysyłki...

No ale najważniejsze, że wszystko jest ok i paczka wraca do sprzedającego. Dziękuję za informację.

oznacz moderatorów