anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problemy ze sprzedającym

MAMY ROZWIĄZANIE!
mareksuchodolsk1
#2 Obserwator#
  • Witam .zakupiłem trzy części do piły od jednego sprzedawcy,przez ; kup teraz .od razu przy zakupie poprosiłem w meilu aby wysłał w jednej paczce ,bo jedną część była połowę wartości przesyłki .Sprzedający wysłał mi meila że tak się nie da i że już wysłał 3 paczki.Wystawiłem mu za to negatyw .Dzisiaj wysłał mi meila że mam usunąć negatyw ,bo inaczej straszy mnie sądem z powudztwa cywilnego.Ma takie prawo ?
  •  
oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
LEW433
#21 Demiurg#

Do sądu z pewnością nie pójdzie ale jak było ustawione w ofercie ile wysyła, nie może inaczej ze względu na Allegro, Sprzedający, (jak zakup na zwykłym Allegro) ma rację nie może wysłać inaczej i moim zdaniem należałoby usunąć takiego negatywa.

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@mareksuchodolsk1 Należało się skontaktować ze sprzedającym przed dokonaniem zakupu/płatności i ustalić kwestię wysyłki - myślę, że nie byłoby wtedy żadnego problemu.

Jeśli miał on tak ustawione cenniki to był zobligowany do nadania 3 osobnych przesyłek - nie mógł zrobić inaczej.

oznacz moderatorów
mareksuchodolsk1
#2 Obserwator#

Ok .dzięki 

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Wystawiłeś mu niesłusznie negatywne opinie ,a on wysłał ci tak jak powinien . Jeśli sprzedawca ma ustawione że wysyła każdy przedmiot osobno to nie może robić pakietu na jedną wysyłkę bo są za to punkty karne od allegro dla niego . Przed zakupem powinieneś skontaktować się ze sprzedawcą a nie oceniać go za to że czegoś nie doczytałeś w jego ustawieniach.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@mareksuchodolsk1 zleciłeś 3 wysyłki i dostałeś 3 więc za co wystawiłeś negatywa ... pytam . Za nie wyslanie przesyłki czy też opóźnienie sprzedawca ponosi konsekwencje ze strony allegro , bywa ,że poważne . To chory sytem allegro powinieneś ocenić , a nie sprzedawcę , który wykonał swoją robotę jak wnoskuję z treścii Twojego wpisu perfekcyjnie . Wystawiając niesłuszną ocenę naruszyleś dobra sprzedawcy i ma on prawo tak jak wszyscy dochodzić przed sądem swoich praw , a czy to zrobi ... czas pokaże.

oznacz moderatorów