anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problemy ze stroną allegro

Client:62511024
#1 Nowicjusz#

Mam problem ze stroną allegro, nie ładuje mi się strona na zadym urządzeniu podłączonym do mojej sieci. Na wszystkich przeglądarkach jest to samo,czyscilem ciasteczka, zmieniałem DNS i nic.

Wszystko inne działa prócz allegro. 

Wygląda jakbym dostał Bana na swojej IP

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:62511024 czy pojawia się jakiś komunikat? Czy możesz przesłać zrzut ekranu (całego razem z adresem strony oraz godziną i datą), na którym ten problem będzie widoczny?

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:62511024
#1 Nowicjusz#

IMG_20241017_1910143546509848625521432.jpg

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:62511024 dziękuję za zrzut! Czy na pewno korzystasz z aktualnej wersji przeglądarki? Wyłącz proszę adBlocka (na zrzucie widzać, że jest włączony) dodatkowo możesz sprawdzić czy podobny problem występuje w trybie incognito (również z wyłączonym adBlockiem i dodatkami).

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:62511024
#1 Nowicjusz#

Problem pojawił się wczoraj, na żadnej przeglądarce nie działa, próbowałem wszystkich 4.Adblocka wyłączałem, efekt jest taki sam. Nawet jak podłącze telefon pod domowe wifi to strona allegro się nie otwiera z przeglądarki a nawet aplikacja się nie uruchamia.(z

Nie korzystam z proxy, zmieniałem DNS, czyściłem ciasteczka, próbowałem różnych przeglądarek, wyłączałem firewall, wszystko inne działa tylko nie  allegro, wygląda jakbym moje IP było zablokowane u was. Problem pojawił się nagle bez żadnego powodu. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:62511024 w takim razie podeślij proszę zrzut ekranu z karty incognito z wyłączonym adBlockiem i dodatkami. Otrzymałam odpowiedź z Działu technicznego, że nie jest to blokada IP, wtedy komunikat byłby inny. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:62511024
#1 Nowicjusz#

IMG_20241017_2148025442927115008459653.jpg

oznacz moderatorów