anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Produkt, który jest oszustwem - co dalej

joshwaw
#7 Wielbiciel#

Hej,

Mam taką sytuację i nie wiem co z nią zrobić. Kupiłem produkt na allegro, który jest oszustwem. Sprzedawca wyszukuje modele wózków dziecięcych i producentów, pisząc, że ma do nich jakąś część, tak nazywa aukcje i wysyła produkt nie mający absolutnie nic wspólnego ani z modelem wózka, ani producentem. Do tego wysyła produkt, który w ogóle nie jest ani przewidziany do wózków, ani nie jest blisko nich. Swojego nie zwracałem, bo rozerwał mi się na strzępy. Koleś robi tak, że wysyła na maila osobno instrukcję użycia na stronę A4 jak niby to można dopasować, ale mówimy o dopasowaniu rury pcv ze sklepu PCV do elementu wózka, po prostu ją inaczej nazwał, narzucił marżę 1000% i oszukuje.

I teraz olać już moje 50 zł w plecy, ale co zrobić, żeby allegro się zainteresowało, że ma tu oszusta? Jak Pana wywalić z dalszego oszukiwania innych ludzi? Czyli jak na Panu zadziałać globalnie?

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@joshwaw Jeśli otrzymałeś towar niezgodny z opisem lub wadliwy, powinieneś go reklamować. Skontaktuj się w tej sprawie bezpośrednio ze sprzedającym. W przypadku niezadowolenia z transakcji masz także możliwość wystawienia odpowiedniej oceny.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów