anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przedłużenie terminu odbioru przesyłki InPost w paczkomacie a monity o odbiór.

MAMY ROZWIĄZANIE!
Wioletta2701
#14 Krzewiciel#

Przedwczoraj zakupiłam toner do drukarki na Allegro wybierając przesyłkę do paczkomatu InPost.

Wczoraj oprócz informacji o przesyłce w aplikacji otrzymałam komunikat z @InPost , że z uwagi na silną wichurę nie powinnam wychodzić z domu, jak nie muszę, a czas odbioru przesyłki został przedłużony o kolejne 48 h tj. do wtorku rano ☺️ 

Pomyślałam, że to miłe ze strony InPost, że troszczą się o klientów; wprowadzili bowiem sporo udogodnień.

Dziś informacja z apki, że przesyłka jest do odbioru, a w ślad za tym wiadomości push i sms 🤔

Skoro więc troszczycie się o zdrowie klientów, dlaczego wysyłacie wciąż monity o odbiór? Daliście mi czas, a będę miała jeszcze jedną przesyłkę do odbioru, więc przestańcie nękać. Pilnuję swoich przesyłek, ale, gdy na zewnątrz jest niebezpiecznie, po prostu nie wychodzę, jak nie muszę. Uszanujcie to.

Wiola
oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
LEW433
#21 Demiurg#

Chcą żebyś zwolniła skrytkę dla następnej paczki. A to przedłużenie nie jest dla kupujących tylko dla nich, chronią swoją żopu reklamacjami.😁

oznacz moderatorów
Wioletta2701
#14 Krzewiciel#

@LEW433  Ja to rozumiem, tylko po co komunikat o przedłużeniu czasu odbioru przesyłki z uwagi na wichurę i informacja, nie wychodź, jeśli nie musisz, a następnie monity. To nie ma sensu 😒

Wiola
oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@Wioletta2701 To pisze automat. Tak sa ustawione i nikt ich na 2 dni nie będzie przeprogramowywał. Ja czasem zamawiam przesyłki do żabki, gdzie mam 7 dni na odbiór, a dostaję czasami, przez kilka dni (dopóki nie odbiorę) rano i wieczorem maila i smsa "twoja przesyłka czeka na odbiór". Nic nie poradzisz.

oznacz moderatorów
akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

@Wioletta2701 Jedną wiadomość napisał człowiek, drugą automat. Oni się nie znają, pracują w różnych działach.

oznacz moderatorów
Wioletta2701
#14 Krzewiciel#

@akcesoria-net-pl  Dokładnie, choć i tak muszę przyznać, że ktoś pomyślał o niebezpieczeństwie i czas odbioru przesyłki wydłużył. Sam InPost wprowadził szereg udogodnień ☺️

Wiola
oznacz moderatorów
InPost
Ekspert InPost

@Wioletta2701 
Czas na odbiór przesyłek został wydłużony. Komunikat o odbiorze przesyłki jest wysyłany automatycznie przez system. W Aplikacji Mobilnej InPost Mobile zmiana terminu nie będzie widoczna.
Za utrudnienia przepraszamy.

oznacz moderatorów
Wioletta2701
#14 Krzewiciel#

@InPost Dziękuję za informację. W zasadzie przedłużenie przez Was czasu odbioru przesyłki powinien z automatu wyłączyć ponaglenia. No cóż, jest, jak jest, ale doceniam, że pomyślano o wichurze i wynikającym z tego zagrożeniu dla zdrowia i życia ☺️

Wiola
oznacz moderatorów